Proszę o sprawdzenie tekstu bardzo pilne

Temat przeniesiony do archwium.
Polen sei bereit, im Jahr 2009 der Eurozone beitreten zu können. Derzeit nicht bekannt ist das Datum der geplanten Einführung des Euro in Polen. Meinungsumfragen zufolge die Mehrheit der Polen sind gegen eine Währung zu ändern. Es ist erwähnenswert, dass die Republik Polen übernahm im Beitrittsvertrag, den Euro einzuführen, aber ohne Angabe, wenn es geschehen wird. Um die Währung an den Euro zu konvertieren ist es notwendig, die Berechtigungen der NBP im Sinne der Verfassung zu ändern.
Polska miała być gotowa do wejścia do strefy euro w 2009 roku. Obecnie nieznana jest data planowanego wprowadzenia euro w Polsce. Według sondaży większość Polaków jest przeciwna zmianie waluty.
Warto jednak zauważyć, iż Rzeczpospolita Polska zobowiązała się w traktacie akcesyjnym do przyjęcia euro, nie określając jednakże, kiedy ma to nastąpić. Do zamiany złotego na euro niezbędna jest zmiana uprawnień NBP określonych w Konstytucji RP.
A, spytałaś tego, co ci tą sięczkę pod nos podstawił? Nie?
To niech sprawdza.
A, ty się poducz w międzyczasie, bo nasza zakładka Gramatyka jest bardzo dobra!
A dlaczego od razu zakładasz, że ktoś mi to napisał. Nie ma co dziękuję za wspaniałą pomoc....
Ja nie zakładam. Wujek gugol cię podkablował, bo on Polak, smuteczku ty mój dziękowalski.
powiem jedno- usuń konto;D
i dziękuję sama sobie poradzę doskonale;)
Cytat: karcia14
i dziękuję sama sobie poradzę doskonale;)
Wiedziałam, że to sama potrafisz. I, po co ci to wszystko było? Tylko napaćkałaś sobie w życiorys.
łatwo jest kogoś ocenić z góry, nie zwracając uwagi na własne błędy. Nie znasz mnie, więc to co tu piszesz jest dla mnie bez znaczenia.
łatwo jest kogoś ocenić z góry, nie zwracając uwagi na własne błędy. Nie znasz mnie, więc to co tu piszesz jest dla mnie bez znaczenia.
Cytat: karcia14
łatwo jest kogoś ocenić z góry, nie zwracając uwagi na własne błędy. Nie znasz mnie, więc to co tu piszesz jest dla mnie bez znaczenia.
Owszem ma znaczenie i to wielkie, inaczej byś milczała i zapieprzała po cichutku gramatykę zamiast dyskutować o d... Maryni.
A, co tu ciebie znać? paćkasz sieczkę całe życie i tyle. Mamusia ci na pewno tyłeczek podciera, bo ty zbyt obrzydliwa do takich robót.
Załatw najpierw twoje własne błędy, a potem pogadamy o moich.
Weź się za naukę, leniu, zanim nie jest za późno.
edytowany przez niuniel: 17 mar 2015
Poniżasz się. Usuń to konto
Cytat: karcia14
Poniżasz się. Usuń to konto
Nie podwyższyłaś się, leniwcu. Pisz dalej, to ci podreperuje twoje ego, wyzbędziesz się kompleksów i wszystkich innych chorób psychicznych. Pomaga na sto procentów. Będziesz wysoka, jak wieża Ajfla i niemca i tak nie będziesz umiała, ale to twoje kompleksy, nie moje. Pisz, dziecko, pisz. W domu nie pozwalają mówić, to przynajmniej na świat wykrzyczysz to twoje cierpienie, co masz w twarzy! Krzycz!
niuniel, masz już bana, pożegnaj się z tą witrynką
edytowany przez zielonosiwy: 17 mar 2015
Cytat: zielonosiwy
niuniel, masz już bana, pożegnaj się z tą witrynką
Jestem przyzwyczajon, że studenty, co dajom kąrepetycje, zamiast udzielać się z niemca, to kablują, jak za komuny. Jeszcze to z was nie wylazło. Kablowanie jest łatwiejsze niż niemiecki. Tak trzymać. Bany, sorki: barany!
edytowany przez niuniel: 17 mar 2015
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa