Czy dam radę?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, jestem w 1 klasie LO, klasa lingwistyczna. Za rok mam 8 godzin niemieckiego. Czy dam radę przygotować się bardzo dobrze do matury rozszerzonej/dwujęzycznej przez jeszcze 2 lata? Chodzę raz w tygodniu tez na zajęcia z niemieckiego i przygotowuję się do Goethe-Zertifikat B1, i bardzo dobrze radze sobie z zadaniami. Matura podstawowa również idzie mi dobrze. W domu także ucze się codziennie po 1 czasami 2 godzinie. Słucham dużo radia, oglądam TV i YT i staram codziennie mówić sam do siebie. Mature ustną zdaje z angielskiego, bo z tego języka jestem na poziomie c1. Moim marzeniem jest zostać nauczycielem/tłumaczem albo inny zawód związany z językami- angielskim oraz niemieckim. Dodam także ze mam koleżanke Polkę która mieszka od urodzenia w Austrii i pomaga mi np. w sprawdzaniu błędów w wypracowaniach albo mówieniu.
Nie dasz rady.
Spokojnie dasz radę.
Ja tam bym lepiej wyszła za mąż.
Gdyby jeszcze kto Ciebie zechciał śmieszku ;p
Przecież i tak nie dasz rady.
Tu nie chodzi o mnie, lecz propozycja dla ciebie.
Zdasz, nawet jak nic nie umiesz. Dzisiaj szkoły nie są dla inteligentnych tylko dla wytrwałych.
Cytat: Cleopatrapl
Zdasz, nawet jak nic nie umiesz. Dzisiaj szkoły nie są dla inteligentnych tylko dla wytrwałych.
Słuszna uwaga.
Najpierw wyjść za mąż a potem do śmierci robić maturę! Doskonałe zajęcie na nudę. Yes!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia