POMOCCYY!!! NIE UMIE TEGO PRZETLUMACZYC :(((

Temat przeniesiony do archwium.
PROSZĘ BARDZO O PRZETŁUMACZENIE TEGO TEKSTU JEST MI POTRZEBY JAK NAJSZYBCIEJ!! sama jak to zrobie bedzie napewno caly w błedfach! :(((( tekst prosze o przetlumaczenie w czasie perfekt lub preteritum!! dziekuje wszystkim z góry!!!

Moje wakacje zaczely sie wspaniale.
Na poczatku lipca wyjechalam do Sopotu. Tam poznalam wielu znajomych. Organizatorzy obozu na ktorym bylam zorganizowali nam wyjscie na TOP TRENDY i na KABARETON. Zobaczylam tam wielu znanych i lubianych aktorów i piosenkarzy.
W wolnym czasie wychodzilismy grac na korty tenisowe. Gdy pogoda byla sloneczna czas spedzalismy na plazy opalajac sie w sloncu i kapac sie w zimnym morzu. Natomiast kiedy padalo lub nie bylo slonca udawalismy sie na miasto i na zakupy. Czasami chodzilismy do pubow i na dyskoteki, gdzie swietnie sie bawilismy.Pod koniec obozu bylismy na wycieczce w Malborku i w Gdansku. W Malborku zwiedzalizmy zamek na którym by wspanialy pokazl " światło-dźwięk". W Gdańsku ogólnie zwiedzalismy miasto.
Pod koniec lipca pojechalam do mojej kolezanki do Krakowa. Razem wychodzilysmy i zwiedzalysmy miasto. W wolnym czasie chodzilysmy na zakupy.
W sierpniu wyjechalam do babci pomoc jej rwac maliny, pozeczki i czereśnie.
Moje wakacje zakonczyly sie 31 sierpnia koncowym ogniskiem.

 »

Pomoc językowa