proste zadanko, prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Bede bardzo wdzieczna za pomoc! To sprawa zycia i śmierci :(
chodzi o pare zdan w jezyku niemieckim w nastepujacych tematach:

1.napisz list do kolegi z niemiec i zapros go na weekend w gory
2. gdzie byles i co robiles na feriach

Bede bardzo wdzieczna za pomoc.
Dziekuje.
Marysia
PO raz kolejny prosba: napisz to choc po polsku, a ktos to szybciej przetlumaczy...
no wlasnie moze napiszesz to po polsku a pozniej sie przetlumaczy. ok?Bo tak to nie bede myslec...co by tu napisac!!!
1Drogi Darku!
Witam cie serdecznie!. Co slychac u Ciebie? Ciekawa jestem co porabiasz. U mnie wszystko w porzadku. Ostatnio mam duzo nauki i pracy. Mam ochote odpoczac. W przyszlym tygodniu planujemy wyjazd w Alpy na narty. Byloby bardzo milo, gdybys zechcial sie przylaczyc. Planujemy dobrze sie bawic i wypoczac. Daj znac co o tym myslisz? Pozdrawiam. Marysia :)

2 . Ostatnie ferie byly bardzo pracowite, spedzilam je na przygotowaniach do egzaminow. Uczylam sie pilnie od rana do nocy. Odwiedzila mnie takze kolezanka z Krakowa - Ania. Razem wybralysmy sie na 2 dniowy wycieczke w okolicy. Bylo bardzo milo.



Z gory dzieki. Marysia
Halo! Czy nie ma tu ludzi dobrej woli? W dalszym ciagu bylabym wdzieczna za pomoc. Marysia
goscie powinni najpierw spróbować sami. Tu nie piekarnia ;-)
Diable. GOSCIU!!!! ;) HAHAHA :D .... spoko luz, masz racje...
2 . Ostatnie ferie byly bardzo pracowite, spedzilam je na
>przygotowaniach do egzaminow. Uczylam sie pilnie od rana do nocy.
>Odwiedzila mnie takze kolezanka z Krakowa - Ania. Razem wybralysmy sie
>na 2 dniowy wycieczke w okolicy. Bylo bardzo milo.

Die letzten Ferien waren sehr arbeitsreich, ich habe diese mit vorbereitungen fur die egzamen verbracht.Habe fleissig gelernt von fruh bis spaten abend. Mich hat unteranderem eine Freundin aus Krakau besucht-Ania. Zusammen haben wir einen zweitaegigen Ausflug in der Umgebung gemacht. Es war sehr nett.

punkt pierwszy moze ktos inny Ci przetlumaczy.. .
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa