Praca w Niemczech...

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie. Mam do Was ogromną prośbę. Proszę o pomoc w przetłumaczeniu, zamieściłem tutaj dwa teksty, każdy z prośbą o pracę. Będę próbował to tłumaczyć samemu, ale dopiero wieczorem, dlatego proszę, niech mi ktoś pomoże, gdyż mój język niemiecki nie jest opanowany a tłumaczenie nawet tak prostego tekstu sprawia mi wiele trudności i problemów. Z góry dziękuję.

17 kwietnia w gazecie „praca” ukazało się ogłoszenie na temat pracy wakacyjnej. Jestem bardzo zainteresowana ta pracą. Uważam, że sprawdzę się jako opiekunka do dziecka. Bardzo lubię opiekować się dziećmi, wychodzić z nimi na spacery i bawić się z nimi. Jestem także do całodziennej dyspozycji. Chciałam się również dowiedzieć jakie są warunki pracy czyli: ile godzin pracy, jak wysoka i w jakim terminie będzie płacona należność? Jeśli zgodzą się państwo na moją osobę proszę o poinformowanie mnie jakich formalności muszę jeszcze dokonać.



Dzień dobry. Moje nazwisko Kwiatkowska. Jestem znajomą byłego pracownika waszej firmy, który bardzo dobrze sprostał waszym oczekiwaniom. Mój znajomy musiał jednak z pewnych przyczyn odejść, ja natomiast chciałabym zatrudnić się na jego miejsce. Obecnie moje wykształcenie to średnie nie pełne ale mam opanowane maszynopisanie. Zainteresowałam się tą pracą, ponieważ odpowiada mi przebywanie w biurze i zajmowanie się prowadzeniem akt oraz innych dokumentów. Chciałam się dowiedzieć także więcej na temat warunków pracy. Ile godzin pracy wchodzi w etat a także jakie wynagrodzenie? Proszę także o pomoc w znalezieniu mieszkania, ponieważ obecnie mieszkam daleko od miejsca pracy.

Jeszcze raz bardzo dziękuję, i jeśli tylko ja mógłbym w czymś pomóc to będę pomagał. Pozdrawiam
Dj Br@Y@n
Bardzo proszę...pomóżcie mi!! Nie pozostało mi wiele czasu do wieczora!!
Heja...czy na serio nie może znaleźć się ktoś kto m pomoże??
poczekamy do wieczora zobaczymy co z tego wyniknie :>
sollte irgendwer darauf hoffen, daß Mokotow - keine Lust

« 

Programy do nauki języków