Proszę o sprawdzenie listu motywacyjnego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, napisałam list motywacyjny i chciałabym aby ktoś na niego popatrzył i w razie czego poprawił jakieś błędy czy zwroty. Nie zależy mi na tych rodzajnikach całych tylko na sensie listu. I jakieś propozycje dodania czegoś w liście z przetłumaczeniem jeśli macie.
(+ w załączniku przesyłam życiorys – nie wiem jak przetłumaczyć ) Z góry dziękuję za pomoc :)

Grüß Got.
Ich heiße Marta und ich habe zwanzig Jahre alt. Ich schreibe zu Ihnen
weil ich bin interessiere Ihnen Angebot in Bezug auf Arbeit welche ich habe
in Internet gesehen.
Letzte ich arbeitete halb Jahre wie Zimmermädchen und Küchenhilfe
inVien. Ich kann komunikaten auf Deutsch und
ganze Zeit ich lerne Deutsch. Darüber ich kann gut Englisch sprechen.
Meine Fähigkeiten in Arbeit sind: Fähigkeiten Arbeit in Team, Arbeitsamkeit,
Pünktlichkeit und Problemlos machen Anweisung.
Ich will sehr in Ihnen Firma arbeiten. Bitte, um Ihnen Antworte.
Mit freundlichen Grüßen
XYZ

Dzień dobry
Mam na imie Marta i mam 20 lat. Piszę do Państwa, ponieważ jestem zainteresowana Państwa
ogłoszeniem w sprawie pracy, które widziałam w internecie. Ostatnio pracowałam pól roku jako pokojówka
i pomoc kuchenna w Wiedniu. Potrafię komunikować się po niemiecku, a także cały czas się go uczę.
Ponadto potrafię dobrze mowic po angielsku. Moimi umiejętnościami w pracy są:
umiejętność pracy w zespole, pracowitość, punktualność i bezproblemowe wykonywanie poleceń.
Bardzo chciałabym pracować w Państwa firmie. Proszę o Państwa odpowiedź
Z powazaniem
XYZ
Do pisania listu motywacyjnego są gotowe zwroty i nie trzeba się wysilać pisząc co innego.

np.

Sehr geehrte Damen und Herren,

ich habe davon erfahren, dass Sie für Ihr Unternehmen Mitarbeitende suchen - ich möchte Ihnen gern meine Hilfe anbieten.

Mein Name ist ... (imię), ich bin ... (ile masz lat?) Jahre alt, wohne in ... (gdzie mieszkas?) und möchte gern als ... (jak to, co chcesz pracować?) arbeiten. Ich spreche gut englisch und bin dabei, meine Kenntnisse der deutschen Sprache zu verbessern.

Ich habe meine Ausbildung als ... (jakie szkolenia ale kształcenie zawodowe masz?) im Jahr ... (kiedy dokonałas zawarcia?) abgeschlossen und bis ... (do czasu, kiedy pracowałas?) als ... (niż to, co masz pracowałas?) in der Firma ... (które firma pracowałaś) gearbeitet.

Ich würde mich Ihnen gern persönlich vorstellen und bin Ihnen für einen Terminvorschlag dankbar. Sie können mich brieflich, aber auch per Telefon (numer telefona ale komurki) oder per Email (e-mail?) erreichen. Ich freue mich auf Ihre Nachricht.

Mit freundlichen Grüßen

podpis

Czy chodźby stąd https://www.facebook.com/deutschonline/photos/pb.227321497316747.-22[tel].1417609373./788237261225165/?type=3&permPage=1 , mimo że to pa-ruski, jest wiele pomocy.

A mi kto pomoże?
w kturej klasie już jesteś?
A co to za różnica, w której klasie.. Najważniejsze że się dziewczyna uwolniła od systemu edukacyjnego, w którym robią tylko wodę z mózgu.
No, i tak właśnie pisze. Bez mózgu.
Dziękuję bardzo za pomoc :) Heh no tak. Miałam dylemat czy iść na studia(na które się dostałam) czy zostać i pracować za granicą. Wybrałam to drugie, mimo wielkiej tęsknoty za domem. Ale... wiem, że to co zarobię za granicą jest pewne aby ułożyć sobie jakąś przyszłość w życiu (nie jechać na kredytach) niż to czy znajdę pracę po ciężkiej, pięcioletniej nauce. OMG chyba bym sobie żyły wypruła gdybym tak roboty po studiach nie znalazła lub za marne grosze. Poza tym poziom studiów z każdym rokiem schodzi na dno. Obserwuję to po kolegach, którzy z samymi zagrożeniami i ostatecznie dwójami (po szkole średniej) i 30% maturą się na studia dostali i do tego się na nich utrzymują... jak sami przyznają chcą się czuć mądrzejsi. Świat się kończy :D
czemu piszesz bez mózgu Noaxia?
niuniel... nie musisz zaraz obrażać... Niestety nauczycieli miałam dupnych i system... (gimnazjum - niemiecki nieobowiązkowy), liceum - co rok zmiana nauczycieli z gorszego na najlepszego(który w 3 klasie widząc naszą wiedzę - dał nam spokój). Uczyłam się niemieckiego 2 miesiące (korki), teraz od miesiąca znowu sama się uczę. Może najpierw warto zapytać, a później oceniać...
ja tam cię popieram w zupełności. powodzenia w deutschland-zie! ;)
No, dobra, dzieciaki, pogaworzyły sobie, a teraz marsz do słownika i popracować, bo życie, to nie szkoła.
Dzisiaj nie ma mowy. Dzisiaj jest sylwester.
Cytat: Filipek19
Dzisiaj nie ma mowy. Dzisiaj jest sylwester.
Ale jutro to dostaniesz takom ka$Hhanę od posylwestrowych fahowców, że hej!
Ups, a tak myślałem żeby siedzieć cicho.
W każdym bądź razie, po tej paplaninie co tu się odbywa..

Einen guten Rutsch ins neue Jahr! :))
gosia nie musisz od razu obrażać, możesz popracować nad obejściem
Przyznaję. Tylko czasami się nie da inaczej.. Bo są ludzie i ludziska ;) i ci drudzy są najgorsi. Jeśli nie grzmotniesz, chyba by przetrawili i w cudzysłowiu wysra.. Tak, życie to nie bajka. :)

Dlatego piszę Wszystkiego naj. A dla siebie, żebym w końcu coś się tego niemieckiego nauczyła, takie małe życzenie. ;p
Hmm, chyba się dzisiaj napierd.. Pozdrawiam.
Jeszcze Skonopi nie wytrzeźwiał?
Pewnie daje równo, to i do niedzieli mu zajmnie..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Chcę się po prostu nauczyć niemca

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie