problem z kopiowaniem cd2 profesor klaus

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Gdy po instalacji przychodzi czas na kopiowanie nagrań czy czegoś tam z cd2, to nie chce się skopiować i pisze że nieprawidłowy katalog. Płyta jest oryginalna kupiona w sklepie. Wyczytałem , że trezeba skopiować do "niem coś tam" ale i tak nie darady. Proszę o pomoc Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawioam!
przy kopiowaniu dźwięku jako katalog docelowy należy wybrać katalog, w którym Profesor został zainstalowany.
Czy rozumiesz, co to oznacza?
"brak praw zapisu" - to jednak nie o katalog cvhodziło, nie zauważylem na początku. Jeżeli chodzi o to, że nie jestem administratorem komputera, to ja tylko z niego kożystam.
kożystaj z guowom. Co ty tu wypisujesz?
Trzytaueś insdruckjem opsuugi?
"brak praw zapisu - katalog aplikacji" próbowałem zapisać w słownictwie i na dysku c gdzie jest zainbstalowany profesor. i pisze co pisze . A w instrukcji obsługi pisze wloż płytę postep[uj wg wskazówek wloż płytę 2 itp itd


W faq pisze , że mam się skontaktować z administratorem systemu. Kto to jest ten administrator systemu?
edytowany przez ja553: 11 maj 2013
No, to go zdeinstaluj i zainstaluj na nowo używając opcji "Uruchom, jako administrator".
I nie wypisuj mi tu itpitd. Bo diabli wiedzą, co ty tam po drodze ciskasz.
nie ma takiej opcji w cd. Na grach, patrzyłem, to byla taka oppcja "uruch. jako admin.", ale nie przy cd
No, to zatrzymaj CD.
Otwórz Windows Explorator. I zrób to ręcznie.
Szukaj czegoś takiego, jak "Setup.exe". (nie wiem, jak to się nazywa u Klausa, może Start.exe?)
Naciśnij to prawą myszą i znajdź opcję Administratora.

...chyba, że masz Windows 3, to wtedy nie idzie...
Jezu...

dzięki serdeczne uruchomiło się
i nie klikaj, jak szalony. Ostrożnie i kożystaj z guowy!
edytowany przez irkamozna: 11 maj 2013
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie