Supermemo Intensiv Deutsch

Temat przeniesiony do archwium.
26 kwietnia ma ukazać się wersja Supermemo do nauki niemieckiego zatytułowana \"Intensiv Deutsch\".
Będzie to kurs podobny do hiszpańskiego \"Espanol para ti\" i francuskiego \"Parlez avec nous.\"
Zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma o tym ani słowa na stronie firmy Supermemo. Z marketingiem to u nich słabiutko.
a nie orientujesz sie ile moze kosztowac ten program?
Zapewne tyle ile 2 programy przeze mnie wymienione czyli 79 zł dla zarejestrowanych użytkowników i 99 zł dla niezarejestrowanych. Nie płaci się za wysyłkę.
Zapomniałem dodać, że chodzi o kupno ze strony www.supermemo.pl.
Czy jest tu ktoś, kto korzysta(ł) z \"Intensiv Deutsch\"? Poważnie zastanawiam się nad kupnem i chcę wiedzieć, czy warto :).
Daraus ist folglich zu schließen, dass du Paul des Buches schon mächtig bist und das ganze Wissen beherrscht hast. Ich will es auch hoffen, sonst würdest du es mit Sicherheit nicht verkaufen. An deiner Stelle würde ich nicht zu sagen gewußt haben, ob ich\'s schon hinter mir habe und so gut wie fertig damit bin. Es sei noch nachgesandt, dass man eine Fremdsprache nie auslernt. Du solltest dir ein paar Gedanken darüber machen und es dir nochmals überlegen.
Więc jak? Warto, czy nie? Widziałam na stronie supermemo, ze kosztuje 99 zł.
Kto wie jak rozpocząc naukę odrazu od trzeciej płytki w Intensiv Deutsch?

Czy można to jakoś w opcjau ustawić?


z góry dzięki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Matura