Studia na Viadrinie :)

Temat przeniesiony do archwium.
Hallo :D
Jestem w 1 klasie liceum i WIEM, że pewnie większość z osób czytających uzna mnie za przewrażliwioną itd., ale no cóż. :P Chciałabym studiować na Viadrinie i wiem, że mam jeszcze dużo czasu na myślenie o studiach, ale czułabym się pewnej, gdybym miała jakieś plany :D Interesowałoby mnie to czy trudno jest się tam dostać ( słyszałam, że poziom średni) i czy mam jakiekolwiek szanse. Jestem dość średnią uczennicą, a chciałabym się dostać na prawo niemiecko-polskie. Mam w liceum, oprócz "normalnego" niemieckiego, także DSD. Miałam niemiecki w gimnazjum, ale niestety mało co się tam nauczyłam. Po pierwszym semestrze w liceum stwierdzam, że BARDZO się poprawiłam. Jak i z czego musiałabym zdawać maturę i jakie mieć oceny ? :D
Wiesz, najgorsze w tym wszystkim jest to, że tam nie gadają po polsku.

Wskazówka:
ostatnio wprowadzono gugola, ale żeby z niego korzystać, to trzeba wyjść z fukbuka.
@niuniel to, że oni tam nie gadają po polsku, to to jest akurat oczywiste....
I jeszcze napisze, ze oczywiście googlowalam info o Viadrinie, ale informacje są głównie nieaktualne ._.
Cytat: wiki_victory
@niuniel to, że oni tam nie gadają po polsku, to to jest akurat oczywiste....
No, ale twój niemniecki jest nieaktualny.
Cytat: niuniel
Cytat: wiki_victory
@niuniel to, że oni tam nie gadają po polsku, to to jest akurat oczywiste....
No, ale twój niemniecki jest nieaktualny.
Jest jak najbardziej aktualny :)
Cytat: wiki_victory
Cytat: niuniel
Cytat: wiki_victory
@niuniel to, że oni tam nie gadają po polsku, to to jest akurat oczywiste....
No, ale twój niemniecki jest nieaktualny.
Jest jak najbardziej aktualny :)
Niech Mnie Tata Nie Rozśmiesza. Zapomnij niemiecki.
Cytat: niuniel
Cytat: wiki_victory
Cytat: niuniel
Niech Mnie Tata Nie Rozśmiesza. Zapomnij niemiecki.
Że co, do *** ? :|
Cytat: wiki_victory
Cytat: niuniel
Cytat: wiki_victory
Cytat: niuniel
Niech Mnie Tata Nie Rozśmiesza. Zapomnij niemiecki.
Że co, do *** ? :|
im bardziej sie rzucasz tym mniej umisz
Cytat: niuniel
Cytat: wiki_victory
Cytat: niuniel
Cytat: wiki_victory
Cytat: niuniel
Niech Mnie Tata Nie Rozśmiesza. Zapomnij niemiecki.
Że co, do *** ? :|
im bardziej sie rzucasz tym mniej umisz
Aha
Witam, przetłumaczy mi ktoś ten tekst? Z góry dziekuję.

Od dawna zbierałam się żeby do Ciebie napisać. Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętasz?
Tak nagle w listopadzie przestałes być aktywny na Whatsapp. Mijały dni, tygodnie I wiedziałam że chyba coś jest nie tak I nie masz już dostepu do internetu. Co jakis czas wchodziłam na twój profil na facebook i sama starałam się zrozumieć dlaczego tak często zdarza mi się o Tobie myslec. Musisz być naprawdę wyjatkową osobą. Zresztą naprawdę bardzo cię polubiłam.
Ostatnio odważyłam się zapytać twojej mamy o adres do Ciebie. Przy okazji dowiedziałam się, że zostaniesz ojcem. Gratuluję! Zawsze o tym marzyłeś. Chciałes mieć dziecko I swoją rodzinę.
Wiem, że wcale nie jest dobrze, ale w końcu wszystko się ułoży. Ja Tobie życze jak najlepiej!
Nawet nie wyobrażam sobie jak bardzo musisz czuć się samotny, bo zawsze jak dzieję się cos złego to wiekszośc “przyjaciół” po prostu zapomina o nas. Zostają wtedy tylko Ci prawdziwi przyjacielę. Twoja mama mówiła, że może być cięzko żebyś mi odpisał, ale jeżeli będziesz miał ochotę kiedykolwiek spotkać się I porozmawiać to pisz śmiało. Mam nadzieje, że teraz już będziemy mogli utrzymać kontakt.
Życze Ci wszystkiego dobrego, bo zasługujesz na szczęście.
niuniel, taka mądrala z ciebie to sam sobie przetłumacz, przecież umiesz
Cytat: lotus_flower
niuniel, taka mądrala z ciebie to sam sobie przetłumacz, przecież umiesz
a ty czego pierdła
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia