Viadrina 2016 - Jak żyje się we Frankfurcie nad Odrą?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Chcę się wyprowadzić do Frankfurt Oder i z czasem zacząć studiować na Viadrinie.

Jak się żyje w F/O? Czy jest w miarę bezpiecznie, czy może od kiedy są 3 ośrodki pod F/O dla uchodźców, to się zmieniło? (Na forum Słubic są znaki, że przechodzą w grupach na polską stronę).

F/O to miasto studenckie, czy życie weekendowe toczy się w F/O czy w Słubicach?

Czy "kochani" rodacy co jeźdzą na jumę zaczynają już w F/O czy zapuszczają się dalej?

Dziękuję i pozdrawiam!
Hej,

Złożyłam papiery na Viadrinę na semestr zimowy 2016/2017. Czy wybiera się ktoś na studia w tym roku? :) Tak jak w poprzednich latach byłoby miło podtrzymać wątek EUV na forum. Zapraszam wszystkich przyszłych, obecnych jak i byłych studentów do dzielenia się opiniami o uniwersytecie i życiu we Frankfurcie nad Odrą/ w Słubicach!
Cytat: Anastazja.a
Hej,

Złożyłam papiery na Viadrinę na semestr zimowy 2016/2017. Czy wybiera się ktoś na studia w tym roku? :) Tak jak w poprzednich latach byłoby miło podtrzymać wątek EUV na forum. Zapraszam wszystkich przyszłych, obecnych jak i byłych studentów do dzielenia się opiniami o uniwersytecie i życiu we Frankfurcie nad Odrą/ w Słubicach!
nastepna zgupiala

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia