Temat pracy licencjackiej 'obraz społeczeństwa niemieckiego w masowych środkach przekazu'

Temat przeniesiony do archwium.
Hej :)

Jestem na seminarium licencjackim 'Obraz społeczeństwa niemieckiego w środkach masowego przekazu' i za bardzo nie wiem jaki obrać temat, a można praktycznie wszystko... myślałam coś w rodzaju gender, trzecia płeć, transseksualność w Niemczech jednak to trochę wpada w socjologię i teraz nie wiem czy się w to bawić czy zmienić temat. Materiały powinnam czerpać np. z jakichś 3 niemieckich gazet, albo dwóch programów telewizyjnych, albo z dwóch programów radiowych itp.

Ma ktoś jakieś ciekawe propozycje? Byłabym bardzo wdzięczna!
Cytat: sileaa
Ma ktoś jakieś ciekawe propozycje? Byłabym bardzo wdzięczna!

Hallo,

Ze swojej strony proponujÄ™ portal http://www.nachrichtenleicht.de/

Znajdziesz tam najświeższe informacje, głównie oczywiście z Niemiec, w czterech kategoriach:
1. Wiadomości,
2. Kultura,
3. Różne,
4. Sport,

PrzeglÄ…dajÄ…c wybrane kategorie na pewno znajdziesz coÅ› interesujÄ…cego i pomocnego ;)

Mach's gut!
Hej, hej,
transseksualność w Niemczech to musi być temat dobry dla kogoś w Polsce. Ja mieszkam w Niemczech przeszło 35 lat i jak do tej pory o transseksualności (gender) w Niemczech słyszałem w 99 % z polskiej telewizji i prasy. Raz w życiu zdarzyło mi się na parkingu w okolicach Frankfurtu nad Menem porozmawiać z jednym przebierańcem, ale to było wszystko. Z homoseksualizmem jest inaczej. Kiedy przyjechałem do Niemiec, homoseksualizm był tabu, potem zaczęło się o tym mówić i w następnym etapie nastąpiła fala tych co to się geoutet. Teraz jest to normalne. W Niemczech to co jest poniżej pępka jest tematem tabu. Z kim kto idzie do łóżka to jego osobista sprawa, pomijając prasę bulwarową. Kiedy jednak homoseksualizm w Niemczech będzie obowiązkiem, wracam do Polski, obojętnie kto będzie wtedy rządzić.
Lepiej zmienić temat na taki, o którym się coś wie.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie