Studia w Rzeszowie w Promarze

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógłby mi napisac ktos kto studiuje w Rzeszowie w Promarze jak tam jest, jaki jest poziom, czy trudno sie tam dostać bo chciałabym zacząć studia zaoczne (nie moge dziennych bo pracuję bo studia nie należą do najtańszych) od przyszłego roku.
Dzięki ogromne.Pozdrawiam
MM
Jak tam jest.. nie moge Ci dokladnie napisać, bo nie mialam przyjemności skorzystać z tej oferty! Ale co do reszty to moge Ci odpowiedziec.
Aby sie tam dostać.. musisz zdać egzamin, składający się z części ustnej i pisemnej. Część usta wyglada prawie identycznie jak na ZMP. Nie jest trudna.. ale aby sie dostać, poziom odpowiedni musi być zachowany! Część pisemna nie wiem jak wygląda, ale można być z niej zwolnionym na podstawie dowolnego certyfikatu z języka niemieckiego.

Dobrze wybralaś, jak najbardziej polecam Ci tą szkołe! :) Jednak musisz się z tym liczyć, że może nie być wystarczającej ilości osób chętnych na wybrany przez Ciebie kierunek i wówczas.. grupa nie zostanie utworzona! Tak już jest bodajże od 4 lat, o ile sie nie myle! Mam na myśli filologię germańską. Chyba, że zdecydujesz sie na język angielski, gdzie bardziej prawdopodobne jest, że grupa sie utworzy. :)

Pozdrawiam serdecznie.
Mam prosbe do kogokolwiek aby mi pomogl... teraz koncze 3 i ostatia klase liceum ogolniak... jedyne co mnie interesuje i chcialabym sie uczyc nadal jest jezyk niemiecki! Bardzo mi zalezy znalesc jakies ciekawe studium policealne z jezyka niemieckiego! najlepiej jakby to bylo wlasnie w rzeszowie... Tylko nie moge do konca tego wyczaic:/ Moze za malo przeczytalam... Ale niech ktos napisze co to jest ten PROMAR i czy jest tam wlasnie jakies studium z niemieckiego! A moze cos innego w miescie Rzeszow jest dola szwabow ? ;)Studia...? Piszcie na maila : [email]
hey Asia!
Promar jest ok, germanistyka jest na swietnym poziomie, znam te szkole bo chodzilam tam kilka lat! swietni wykladowcy (niestety nie maja nativ speakera z niemieckiego), niektorzy tylko troche starsi i juz raczej wypadaja z obiegu a ci mlodsi....fajnie by bylo gdyby gdzies wyjezdzali i cwiczyli prawdziwy niemiecki. Suma sumarum to bardzo dobra szkola jezyka niemieckiego!!!
Cze "to ja:)" ;) Bardzo bym Cie prosila o jakis kontakt z Toba...moze masz GG?A jesli nie to chociaz podaj maila... Bede bardzo wdzieczna =) Czekam na odpowiedz...Pozdrawiam! Papa
Bardzo prosze kogokolwiek o kontakt z kims kto uczy sie w kolegium w Promarze: [email]
Z gory dziekuje! =) Pozdro!Papatki
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa