Szkoła z językiem niemieckim w Łodzi. Tylko gdzie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie.
Mam zaległości już od czasów szkolnych z językiem niemieckim. Szukam innej szkoły językowej, gdzie się nauczę dobrze mówić, ale przede wszystkim słuchać i rozumieć ten język. Zależałoby mi na bardzo dobrej szkole, ponieważ chciałbym porządnie nauczyć się niemieckiego i nie trafić znowu na "szkołę z tradycją", która naucza jak w szkole . Z góry dziękuję za pomoc.
przyłączam się do tematu. również poszukuję dobrej szkoły z językiem niemieckim w łdz. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji :-)
Cytat: alexiss2013
przyłączam się do tematu. również poszukuję dobrej szkoły z językiem niemieckim w łdz. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji :-)
o ile sie orientuję, to w łdz nie ma rzadnej szkoły
a szkoły językowe? np wawrzonek, akcent,prima,szuster,leader school itp itd....sporo jest tych szkół w ldz i ciężko cokolwiek wybrać...
Cytat: alexiss2013
a szkoły językowe? np wawrzonek, akcent,prima,szuster,leader school itp itd....sporo jest tych szkół w ldz i ciężko cokolwiek wybrać...
ale to dobre czy nie dobre szkoly bo szkoly sa rozne a moze nie dobre sa tez dobre
nie wiem czy to dobre czy złe szkoły...dlatego piszę na forum, aby uzyskać jakieś opinie na ten szkół językowych w ldz...
Cytat: alexiss2013
nie wiem czy to dobre czy złe szkoły...dlatego piszę na forum, aby uzyskać jakieś opinie na ten szkół językowych w ldz...
ile razy mam muwic ze w ldz nie ma szkoly
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Brak wkładu własnego