książki do C1

Temat przeniesiony do archwium.
witam!
Planuję zdawać C1 za dwa lata, obecnie mam certyfikat B2.
dostałem w tym roku stypendium (700 zł) i planuję wydać je na zakup książek / materiałów do j. niemieckiego, żeby go podszkolić. Nie za bardzo orientuję się co byłoby dla mnie ;najlepsze'.

Na razie wymyśliłem coś takiego:
1. BLICK 1, 2, 3 - podręcznik + ćwiczeniówka
2. PONS Repetytorium leksykalne
3. Książeczka Mit Erfolg ...
4. Duży słownik szkolny (Pons)
5. Repetytorium Dreyera.

Co jeszcze mógłbym zakupić?
Wszystkie potrzebne materiały są w necie
700 zł można perzeznaczyć na inne szczytne cele (kilka skrzynek piwa)
kampfer?
Wenn du mal zeigen würdest, was du kannst, dann könnte man ungefähr sagen, was für dich das beste wäre (oder: ist!). Zertifikat B2 bedeutet noch lange nicht, wie du Deutsch kennst.
Und noch kaufen könntest du alles. Es gibt seeeeeehr viele gute Sachen zum Kaufen.. Es ist nur die Frage des Geldes. Was man hat, das hat man.
O ile się nie mylę, książka " Mit Erfolg zur ZMP" przygotowuje do starego egzaminu ZMP, neue ZMP trochę się różni (m.in. trudniejsze LV, inne zadania na ustnym) . Na kursie przygotowującym do egzaminu oprócz tej pozycji przerabia się "em neu 2008 - Abschlusskurs" Huebera , do tego testy z "Prüfungstraining Goethe-Zertifikat C1" .
Witam.
Mam do sprzedania następujące książki do Certyfikatu C1:
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat C1 Testbuch (Lektor Klett)
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat C1 Übungsbuch (Lektor Klett)
Fit fürs Goethe Zertifikat C1 Prüfungstraining (Hueber)
i gratis dorzucam Training Zentrale Mittelstufen Prüfung Band 1 (Hueber), który co prawda dotyczy dawnej formuły certyfikatu C1, ale są tam też typy zadań, które przydadzą się przy nauce do obecnego C1.
kontakt e-mail: [email]