Książki do ZD

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

jakie książki polecacie do ZD ? Ja zrobiłem testy z :

Fits fur Zertifikat Deutsch
Mit Erfolg zum ZD
Zertifikat Deutsch - WSiP
So geht`s zum ZD
Powinno w zupełności wystarczyć (nawet z nawiązką). Możesz też spokojnie rozwiązywać testy do nowej matury na poziomie podstawowym (np. Łuniewskiej "Testy dla licealistów", WSiP, książka + CD - wybierz z niej zadanka dla Grundstufe.). To zbliżony poziom do ZD:


http://rapidshare.com/files/18889957/bch.zip.html

http://rapidshare.com/files/18910879/plcd.zip.html


Instrukcja pobierania z Rapidshare:

1. Klikasz na linku.
2. Przewijasz się do samego dołu strony.
3. Klikasz na FREE.
4. Otwiera się nowa strona i czekasz około 1 minuty do 2 minut (zegar cyfrowy na stronie robi countdown - to takie utrudnienie dla darmowych kont, żeby zachęcić do kupienia płatnego abonamentu).
5. Po 1-2 minut wyświetli się kolejna strona, na której należy tylko przepisać kod z takiego pomazanego obrazka do odpowiedniego pola i zatwierdzić, żeby download wystartował.

Pliki można pobierać co 1-2 godziny z 1 IP, ale jeśli masz Neostradę lub inny Internet, gdzie IP jest przydzielane dynamicznie, to wystarczy, że zresetujesz modem (A)DSL i połączysz się ponownie, by dostać nowe IP i wtedy nie musisz czekać i możesz pobierać niemal od razu.

(wykopiowane z german.pl)

A ponadto masz jeszcze:

http://www.amazon.de/s/ref=nb_ss_sw/3[tel]?__mk_de_DE=%C5M%C5Z%D5%D1&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Zertifikat+Deutsch&Go.x=0&Go.y=0&Go=Go

(zwróć uwagę na te, których jeszcze nie robiłeś, ale powtarzam: wygląda na to, że po rozwiązaniu tylu testów t tylu książkach nie ma już potrzeby rozwiązywania kolejnych; jeżeli komunikatywnie czujesz się już pewnie, to idź na egzamin).
Szkoda tylko że po tych kilku minutach nie wyskakuje nowa strona, więc nie moge tego ściągnąć:(
punkt 4 jest fakultatzwny, bo zależy jedynie od aktualnego obciążenia sieci serwerów rapidshare - od 2 miesięcy już go praktycznie nie ma
Chociaz nic nie sciagałam z rapid wczesniej to musiałam czekac 140min, ale teraz go oszukałam i sciągam dwa naraz :D
A ja z kolei mam takie nietypowe pytanie, może ktoś się orientuje. Posiadam zestaw 24 kaset magnetofonowych ( z 1991r. !!!!!!) firmy MERIMPEX z Poznania- intensywny kurs niemieckiego. Czy przerobienie całości daje mi jakąkolwiek szansę na zdanie ZD- oczywiści jeżeli chodzi o część " ze słuchu" ?
Witaj! Mam bardzo ważna sprawę. Również posaidam zestaw 24 kaset z tym samym, co Ty kursem, ale niestety brakuje mi podręcznika do tego kursu. Jeśli posiadasz taki podręcznik, byłabym wdzięczna, gdybyś mi go spokpował(a) i przesłał(a) na mój adres:
Jolanta Modrzyk
Grójec Mały 2
64-212 Siedlec
Pokryję wszelkie koszty związane z kopiowaniem oraz przesyłką
Z poważaniem,
Jola M.
P: Proszę o szybką odpowiedż :)
aha! mój nr to: 5[tel]
Witam, spróbuję znaleźć cokolwiek. Z tego co pamiętam to były to kilkustronicowe zeszyty do każdej kasety......Wyślę sms jak tylko przyszykuję całość.....najszybciej myślę do końca przyszłego tygodnia.....pozdrawiam.
Serdecznie Ci dziękuję za sprawną odpowiedź :) Będę bardzo wdzięczna :) Również pozdrawiam :) Jola
A ja mam właściwie takie same pytanie. Zamierzam kupić Fits fu"r Zertifikat Deutsch i czy według was ten podręcznik nadaje się do samodzielnej nauki? Czy może polecilibyście jakiś inny? nie chodzę nigdzie na kurs, przygotowuję się sam, więc podręcznik odgrywa dość ważną rolę. Pozdrawiam!
my w szkole przygotowywalismy sie ejdynie z tego : So geht`s zum ZD
czyli wystarczy tylko ten podręcznik? a korzystaliście z jeszcze innych materiałów?
tak,ale lepiej byloby znalezc nowsze ksiazki czy kasety.
Ja zdawalam .egzamin-Z.D. i zdalam .
Polecam ksiazke Berliner Platz 1,i Berliner Platz 2.( z plytami)
A tak jeszcze na marginesie , wpisz w google temat interesujacy Cie
Powinien wyskoczyc temat ktory szukasz.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego