Polecam test ZD online

Temat przeniesiony do archwium.
Może już go znacie, ale ja osobiście odkryłam go dziś. :)

http://www.goethe.de/lrn/pro/ZD-online/ZD.htm

Test poszedł mi średnio, ale nie przyłożyłam się ;)

Leseverstehen: 65 punktów z 75
Sprachbausteine: 19.5 z 30
Hörverstehen: 65 z 75
Pisanie i mówienie - myślę, że dostałabym coś w granicach 80%

Nie chcę zdawać ZD. W tej chwili myślę o B2, ale chyba jeszcze długa droga przede mną. ;-)

Jak Wam poszło?

Pozdrawiam!
ja jestem za leniwy i nei chce mis ie tego robic:/:/ ale za niemiecki wkoncu chce sie wziac ostro, tylko nie wiem kiedy :( :D:D
Dzięki za linka. Bardzo przydatny.

Moje wyniki:
Leseverstehen 65/75
Sprachbausteine 24/30
Hörverstehen 67,5/75

zamierzam zdawać ZD B2 za rok
Wielkie dzięki monico za tego linka!

Też sobie ten teścik zrobiłam i o dziwo nie jest źle ;)
L: 75/75
S: 24/30
H: 75/75 (ten rezultat chyba najbardziej mnie zaskoczył)
co do Leseverstehen muszę przyznać, że tekst Büro-Werkstatt już kiedyś robiłam, więc nie był on dla mnie całkowitą nowością.

Powinno być więcej tak opracowanych testów w necie, jak ktoś coś jeszcze znajdzie to proszę o linka :)
L: 65/75
S: 24/30
H: 75/75

mysle ze nie tak zle ;) 91% w koncu ;] mam pytanei od ilu procent to wogole jest zaliczane, bo jesli chodzi o ZD nigdy o tym nie myslalam bo sadzilam ze jeszcze za "cienka" w tym temacie jestem ;] ale teraz sie zastanawiam nad tym calym ZD ;)
a ZD to jaki poziom mniej wiecej ??b2, c1?? bo niby mam C1 ale z uczleni wiec gowno pozniej warte, pracodawca nei bedzie wiedzial co to jest hehe.A chce sie wziac za niemca i sobie jakis certyfikat zrobic za rok, przez wakacje chce sie troskze pouczyc zeby moze od pazdziernika do grupy C1 wskoczyc :)
Zdałam w zeszłym roku ZD na sehr gut, mam materiały do sprzedania do nauki, przykładowe testy itp. Mi pomogły zdać!
Jakby co, [gg] !
ZD to B1
Hej, a możecie mi powiedzieć jakie są egzaminy B2 i jakie C1, tzn. jak się nazwają i nie tylko skrót ale też rozwnięcie, bo zapewne sam sie nie domyślę.
dz bardzo
Moje rezultaty:

L: 67/75,
S: 24/30,
H: 62,5/75

Mogło być chociaż odrobinę lepiej ;)
Hejka oto moje wyniki z pisemnego:
Leseverstehen: 75/75
Sprachbausteine: 25.5/30
Hörverstehen: 72.5/75
Schriftliche Ausdruck: 45/45
A to z ustnego
Kontaktaufnahme: 15/15
Gespräch: 30/30
Aufgabe lösen: 30/30

Also habe ich diese Prüfung sehr gut bestanden, Laczny wynik: 97.67% mit Note 1
Teraz chcialabym B2 zdawac: oze ktos zna jakies ciekawe stronki??? Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc... Pozdrawiam !!!
Witam
od 5 lat mieszkam w DE i z ciekawości zrobiłam test aby sprawdzić co naprawdę umiem i szczerze myślałam ze będzie gorzej :)

Moje wyniki to:

72.5 /75
30 / 30
75 /75

Z ustnym nie miała bym problemu gorzej było by z listem, chociaz kto wie ;)
Pozdrawiam
Giox: Piekny wynik, gratuluje i zazdroszcze! :-)
monia1701: Piekny wynik, gratuluje!
Temat przeniesiony do archwium.