kto zdaje ZD we wrocławiu w 2005?

Temat przeniesiony do archwium.
no wlsanie..kto zdaje i w której sesji? piszcie hah
ej nie wierze ze bede sam pisał na sali ten egzamin!!!!!!!!!!piszcie ajajajajajaaaaaaaaaaaaaaa
Mam pytanie.A kiedy ten zertyfikat we wrocławiu jest?? na jakiej ulicy?? ile kosztuje??moshe ktoS ma jakies zadania do tego ZD??
zadania sa na stronie goethe.de albo innych ksiazkach do zd....np od wydawnictwa hueber a o zd to kliknij tu http://www.centrumig.republika.pl/
ja też chcę zdawać, szukam gdzie i kiedy?
na uniwerku w marcu
a ile kosztuje taki egzamin i sa moze jakies kursy przygotowawcze gdzie sie mozna zapisac?????
Ja zdaje ale dopiero w maju!Wlasnie sprawdzilam ze pisemny jest 28V a ustny 11VI.Zapisywac sie mozna do 9 IV!Zdaje ktos jeszcze w maju???
ja tez zdaję w maju! masz jakis nr gg ?
moj mail: [email]
Podajcie ceny kursów (i ilosci godzin) na ktore uczeszczacie?jka cna samego egzaminu ? dzieki odp. prosze na mail [email]
ja nei chodze na zaden kurs
Jeżeli o mnie chodzi to zdaję ten egzamin własnie we Wrocławiu, tylko że w lipcu. Przygotowuję się sama, kupiłam m.in. "Szybki kurs Niemieckiego" PONS'a na płytce, który nastawiony jest na naukę słowek(2500), z lektorem, dzięki któremu wszystko szybko wchodzi do głowki;) Mam nadzieję że uda mi się zdać ten egzamin ucząc się domowymi sposobami. Uczyłam się go w liceum, później byłam prawie 2 lata w Niemczech więc liczę na to, że pójdzie dobrze. W twn sam sposób uczyłam się jezyka włoskiego do matury i zdałam ją na 6;) Niestety na studiach nie mam ani jednego języka obcego nad czym bardzo ubolewam:( Pozdrawiam wszystkich, może spotkamy się w lipcu? ;)
ale zdajesz na uniwerstecie? czy gdzies indziej?
na lipiec tez jest wyznaczony termin ZD?
zd marzec i maj...ja zdaje marzec
ja zdaję w maju i właśnie chodzę na kurs przygotowawczy, to jest dobra rzecz, bo program jest nakierowany direkt na egzam :)
a co mówią? bo ja przygotowuje sie sam aw domu ......jak to ma byc na uniwersytecie na ustnych..miedzy egzaminatorem czy parami dialogi?
a jak to jest.... z tymi czesciami egzaminu? po kazdej czesci zabieraja mi odpowiedzi? np po lesenverstehen zabieraja juz i daja nastepną porcje- tzn sprachbausteine czy jak?
podobno tak wlasnie jest!
A kto zdawal teraz ZD we wrocku?Cięzko było??
A ja proponuję wszystkim zapisać się na egzamin TELC + Goethe Institut w Studium Nauki Języków Obcych przy Politechnice Wrocławskiej. Egzam kosztuje ok.350zł, a dla chętnych, którzy nie czują się pewnie jest możliwość zapisania się na krótki kurs uzupełniający tuż przed egzaminem
jesli bylas w Niemczec 2 lata to szkoda twoje kasy dla ZD zdawoaj odrazu ZMP (ZD) jest dla pocatkujacych zrób sobie test na stronach Instytutu Gothego i zobacz na jakim poziomie jestes B2 mozna sie zastanawiac C1 lub C2 to ZMP bez obaw
powodzenia
milkas ja zdawałam!!!!!! hm w sumie poszlo niezle.....ustny mam w sobote ..moge powiedziec ze zadania sa idnetyczne normalnie sciagniete jakby ze strony goethe.de z przykładowymi!!!pozdrawiam
jak bedziesz już po ustnym napiszesz jak bylo?Boję sie wlasnie częsci ustnej!jak dlugo to trwa?czy egzaminatorzy są mili?:)dzieki!pa
wlasnie wrociłem z zd!!!!!bylo tak sobie 1 i 2 czresc ok....przedatawiłem sie 2 czesc o starszych nauczycielach tekst i kogo tam lubie bardziej i ale 3 czesc na teamt zaoorganizowania odwiedzin dla członków zwiazku spotrtowego to eeeeeeee ale zdane ale niewiem jaka ocena! ale jest miło!!!!malo osob nie zdaje!
ja sie piszę na certyfikat w maju.chcę zdawać we Wrocławiu więc pewnie się spotkamy.pozdrawiam!
jak przygotowania?Masz jakies obawy związane z egzaminem czy w ogole sie nim nie przejmujesz? :)
a można zdawac zmp albo zd w sierpniu, wrześniu albo pozniej? chodzi mi na terenie woj. dolnośląskiego. Bardzo prosze o kontakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mój e-mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa