przykładowy zestaw ZD w html komu?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 231
poprzednia |
Jeśli komu trzeba podzielę się znalezionym w sieci testem ZD w całości w html razem z dzwiękami do Hörverstehen. Mile widziana wymiana takich "znalezisk"!
[email]
jakby kto chciał spytac to moje gadu 634134; dawajcie znać czy dochodzi do was plik
hej jestem zainteresowana testem na ZD, mój adres e-mail: [email]
Bede wdzieczna nieslychanie za podeslanie testu... Jak tylko cos znajde, to czym predzej podrzuce Tobie. Moj e-adres: [email] Pozdrawiam milo!!!
ja tez bym byl zainteresowany tym testem
moj email to: [email]
z gory dzięki
hej :) ja tez bylabym zainteresowana :) mail: [email]
z góry dzięki :)
gdybyktos moglby mi rowniez przeslac, to znalezisko [email]
pozdrawiam!!!
Jesli chcecie, to testy + pliki do Horverstehen (ZD, MD, GD, WD) macie dostepne pod adresem http://members.aon.at/osd/ potem wchodzicie do
Prufungsangebot -> Probeprufungen -> i na dole macie Probeprüfungen zum Herunterladen - tam jest wszystko. Pozdrawiam! P.S. Jesli macie jakies inne, to mozecie podselac na [email] z gory dzieki.
Pawel.
Sa jeszcze inne na stronie :
http://www.wspiz.edu.pl/resources/?rid=12162
Zapomnialem dodac ze jedno i drugie to OSD, a nie Goethe,
ale przeciez to prawie to samo ;)
Pawel
Inny test z dźwiękami jest na stronie:
http://www.langenscheidt.de/deutsch/lehrwerke/daf/pruefung/zertifikat/testit_zert.html
aha i to wy piszcie do mnie kto chce ten ogłoszony zestaw, będzie mi wygodniej; mój adres powyżej
Bardzo bym prosiłą ogłoszony zestaw. Fajnie, ze jest ktoś kto chce pomoć innym. [email]
witam, bede wdzieczny za cynk o ZD, jakies materialy o ktorych mowiles na forum :)

danke!

martinezbb
aaaaa kupcie w sklepie!!! ja tez zdawałem i szukałem z necie i wiekszosc sie powtarzała i mi opadały rece...kupilem ksiazke za 20 zł i tam multum było
Też jestem chętna. Z góry bardzo dziękuję
[email]
ja rowniez jestem zainteresowana =) moj mail [email] pozdrowionka;*
Bylabym wdzięczna gdybys mógł mi przysłać. Mój adres- [email]
Niestety do dziś nie dostałam tego testu, a bardzo mi zależy na czasie. Czy któraś z osób, która już go otrzymała, mogłaby mi podesłać? Będę wdzięczna. Z góry dziękuję.
[email]
Była bym ogromnie wdzięczna gdybyś przesłał mi ten test...chce zdawać na ZD i bardzo by mi sie to przydało:)mój adres e-mail: (mam dwa)
[email]
[email] z dóry wielkie dzięki:)
Jeśli możesz, to prześlij mi też na e-mail te materiały z Hörverstehen. Mój e-mail to ------------ [email] -----------------
Będę bardzo wdźięczny jeśli mi to prześlesz do 20 czerwca,bo już 4 lipca mam egzamin na prawdziwy Zertyfikat Deutsch, już się przygotowywałem,ale materiałów z HV nigdy za dużo. Jak będę miał coś jeszcze z niemieckiego ciekawego, co potrzebujesz , to też wyślę.
Jesli to nie problem to równiez prosiłbym o dany test.mam zamiar zdawac ten certyfikat i nie wiem czego mam sie spodziewac,z góry dzieki [email]
ja jestem rowniez bardzo chetna na tego typu materialy.
z gory dziekuje za pomoc.
wkrotce mam zamiar rowniez zdawac cerfyf.

moj mail:
[email]
hej ja tez bym prosil o wyslanie mi takiego testu [email]

z gory serdeczne dzieki!!
hej, jeśli możesz i nie sprawi ci to kłopotu peześlij mi twoje znalezisko, chętnie bym je zobaczyła. w przyszłości planuję zdawać taki egzamin. dzięki.
Natalia
[email]
powtórzę jeszcze raz: to wy piszcie do mnie na mejla, jest miła łatwiej tak przesyłać; po drugie: ja tu raczej rzadko zaglądam; pozdrowienia
Jesli to możliwe, to prosiłbym o podanie wszelkich danych dotyczących certyfikatów z j.niemieckiego. Uwielbiam testy!! Sam się nimi poddaję i sam je układam. Mój adres to: [email]
Mógłbyś wysłać i dla mnie? W zamian wyślę arkusz z olimpiady (albo przygotowanie do olimpiady) na poziomie liceum.
Mój email to [email]
Dokładnie jest to 27 Olimpiada języka niemieckiego.
Witam bylabym bardzo zainteresowana tym testem. Moj e-mail to [email]
Szczerze dziekuje i pozdr jgwiazdeczka
jeżli to nadal aktualne to bardzo mi zależy na przykladowych ZD danke!!
mój e mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 231
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Matura