zd

Temat przeniesiony do archwium.
Mam maly problem, szukam testow na ZD, podajsie mi jakies adresy, a jeszcze jedno jesli ktos chcialby mailowac po niemiecku, to moj mail [email] Pozd!
hej, masz info o przykladowych egzaminach w poprzednim temaci, jakby co to pisz: [email] pozdrawiam,
Pawel.
siemka, co prawda zadnej stronki z testami do zd wam nie polece, ale jest taka świetna ksiazka - "Zertifikat Deutsch. Der schnelle Weg" - wyd. Langenscheidt. Rozwiazywalem sobie tesciki przed ZD wlasnie z tej ksiazki i zdalem (chodz jeszcze nie ma wynikow ;d). bardzo dobra ksiazka - polecam
no ot skad wiesz ze zdałes, a gdzie zdawaleś
Zdawalem w gdansku (kknjo) i naprawde podejrzeam ze zdala zdecydowana wiekszosc, odpowiedzi ktore zaznaczalem bylem w wiekszosci bylem pewien, a i rozmowa poszla dobrze. Szczerze mowiac myslalem ze bedzie trudniej. Zdajacym radze sie nie denerwowac bo naprawde nie ma czym pozdrawiam
a mozesz mi podac swoj numer gg ja tez zdawalam w gdansku (kknjo). No i jeśli o mnie chodzi to cześci ustnej napewno nie zzaliczyłam stres mnie zżarł a co do czesci pisemnej to tez mam wątpliwości
a to wspolczuje...tez sie balem przed ustnym...ale ogolnie staralem sie podjesc do egzaminu jakby byl jakims normalnym sprawdzianem i udalo sie, bo az taki zestresowany to nie bylem. Jakby co moj nr gg to 1912940
a jednak sie udalo i to calkiem niezle sa juz wyniki
jak ci poszlo? ja zdalem na 4...262,5...kurde tak niewiele zabraklo do 5 ale co tam i tak jestem zadowolony
no znam ten bol ja mialam 266.5 ale itak jestem zadowolona bomyslalam ze wogole mi sie nie uda teraz a wiesz jak tam innym poszlo czy ktos nie zaliczyl albo jaka byla najwyzsza punktacja?
z tego co wiem to jedna osoba nie zaliczyla z bedacych na liscie...nie zdalo pewnie wiecej ale nie chcieli byc na liscie, co do najwyzszej punktacji to nie wiem, chyba najwiecej bylo befriedigend i gut :]
a ty gdzie sie uczysz i masz zamiar podchodzic to nastepnego bo ja sie wlasnie zatanawiam nigdy nie moge cie zlapac na gg
to napisz do mnie po prostu nawet jak mnie nie bedzie to najwyzej ja sie kiedys odezwe...ja wlasniie nie wiem co dalej bo za rok maturka...i nie wiem czy iisc dalej na kurs do zmp czy na przygotowaniie do maturki rozszerzonej...moze ktos poradzi? :P
Witajcie, mam pytanko: Czy w Zertifikat Deutsch. Der schnelle Weg znajdują się również odpowiedzi do testów?
tak sa odpowiedzi
a ja zdalam na sehr gut mam 293,5 pkt na 300:-) wybaczcie ale musialam sie komus pochwalic. Jestem happy.
no to gratuluje ja myslalam ze nie zdam ustnego a okazalo sie ze mialam 73/75i to jest dla mnie ogromny sukces
rany...ja mam ZD w poniedzialek i nie czuje wlasciwie strachu :) wlasnie mam takie podejscie ,jakby to byl najnormalniejszy sprawdzian,mam nadzieje,ze mi pojdzie bardzo dobrze.obawiam sie jednak troche ustnego.czy na ustnym mieliscie troche czasu na zastanowienie? mieliscie statystyke czy obrazek do opisania? pozdrawiam
em...powiecie moze jeszcze,co mieliscie na ustnym? :) i czy sie duzo przygotowywaliscie przed tym egzaminem,prawde mowiac,to ja w ogole-taki ze mnie len.
jak bardzo można się rozpisać w liście na ZD??:> może glupie pytanie ale moja facetka od niemca mówi ze jest limit 120-150słów (chociaż nigdzie czegoś takiego nie widziałam):D i ponoć jak sie ma dużo za dużo to to odejmuja punkty;/ i nie sprawdzają do końca! prawda to??;/ bo mi zawsze sporo wychodzi:D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa