znam już terminy ZD ZMP i ZOP w 2006 r. .....

Temat przeniesiony do archwium.
......na semestr zimowy i letni w ŁODZI, ja startuję w semestrze letnim, chociaż mam jakieś jeszcze 7 miesięcy to już się denerwuję czy zdam. okropnie się boję czy sobie poradzę. a tu jeszcze złoży się obrona pracy mgr z Informatyki. proszę kto zdawał ZD,niech doradzi na co trzeba zwrócić uwagę, do czego się przyłożyć.kto podtrzyma na duchu???
a ile razy w roku przeprowadza sie ZD ? jestem z krakowa
ZD przeprowadzane jest dwa razy do roku w różnych ośrodkach w Polsce. jest semestr zimowy i semestr letni :o) :o) :o)
a kiedy beda te zimowe? i gdzie sie mozna na nie zapisac. bardzo malo wiem na ten temat, ale dobrze znam niemiecki i chcíalabym sprobowac zdac taki egzamin. moglby mi ktos doradzic gdzie trzeba sie zapisac, do jakich szkol i kiedy?
dzieki, ania.
ja znam terminy, które obowiązują w Łodzi w Centrum egzaminacyjnym Instytutu Goethego przy filologii germańskiej UŁ.

i to jest semestr zimowy 2006 r.

egzamin próbny
ZOP 09.01 - ul. Sienkiewicza 21 o 14:00 godz.
ZMP 10.01 - ul. Sienkiewicza 21 o 15:00 godz.
ZD 11.01 - ul. Sienkiewicza 21 o 15:00 godz.

egzamin pisemny(właściwy)
ZOP 28.01 - ul. Sienkiewicza 21 o 9:00 godz.
ZMP 30.01 - ul. Matejki 22/26 o 9:00 godz.
ZD 31.01 - ul. Matejki 22/26 o 9:00 godz.

egzaminy ustne
ZOP 31.[tel]ul. Sienkiewicza 21 o 14:00 godz.
ZMP 01.02-02.02 - ul. Sienkiewicza 21 o 9:00 godz.
ZD 03.02-04.02 - ul. Sienkiewicza 21 o 9:00 godz.

zgłoszenia do 14.01.2006 r. w Fundacja UŁ,
Lumumby 1/3
tel/fax (0-44)66-55-196
[email]
witam,ja zdaje 19 listopada ZD,moje [gg] ,chetnie pogadam z ludzmi ktorzy juz zdawali ewentualnie maja to przed soba,pozdrawiam
Pogadam z kims kto juz zdawał ZD moje [gg] /
Na co trzeba zwrocić uwagę ?
Pozdrawiam
skąd masz takie informacje/ jesli z jakiejs strony internetowej to prosze podaj linka. Najbardziej interesuje mnie cena egzaminu i czy za egzamin probny trzeba cos płacic?
ZDAJE ZD 2.12 W AUSTRII PROSZE O JAKIES WSKAZOWKI IDN EGZAMINU CO BYLO
MOJE [gg]
Czy wie ktos o terminach w Niemczech? ja bym chetnie terAZ chcialA Certyfikat Deutsch robic - niemoge znalezc terminow egzaminow;(( pomocy!
Temat przeniesiony do archwium.