Pomoc przy zameldowaniu w Niemczech

Temat przeniesiony do archwium.
Mąż ma pochodzenie od 4 lat.Chcemy osiedlic się z córką(9lat)w Niemczech.Prosze uczciwych i zaufanych ludzi o pomoc oczywiscie odpłatnie w zameldowaniu.Jakakolwiek informacja na ten temat względem papierów równiez mile widziana.Pisze taki post po raz pierwszy>wybaczcie treść która brzmi jak apel.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów(-czek).
witam podaj jeszcze w jakim miescie chciala bys zalatwic te sprawy.
Hej chciałam w okolicach Hanoveru moze byc dalej nie zastanawiam sie gdzie tylko szukam kogos kto mi pomoże.A ty znasz kogos?Ewcik
Witam !!!

Ja mieszkam od 5 lat w Monachium i mam dosc duze pojecie jesli chodzi o papierkowe sprawy, zameldowania, pieniadze na dzieci, mozliwe pozwolenia. Wiem w jakich urzedach mozna takie dokumenty otrzymac,jak je wypelniac itd. W jakim miescie planuje Pani zamieszkac, w zaleznosci od Landu sa rowniez odmienne przepisy, ale wstepne informalcje moge dac. To moj e-mail w razie ewentualnych bezposrednich pytan [email] Serdecznie pozdrawiam

Dorota
witaj!Szukam też jak najwięcej odpowiedzi ja wybieram sie do gelsenkirchen,co prawda mam tam rodzine ale wole juz teraz wiedziec co mnie czeka,,,powodzenia poczytaj też sobie na tej stronce http://niemcy.zachlebem.info/mieszkanie.html
POZDRAWIAM
Kochana Dorciu!!Dziękuje za pomocną rekę.Co do wyjazdu to planujemy narazie do Berlina bo znajomi oferuja pomoc.Zapisałam Twój e-mail i napewno odezwę sie.Kto wie może los zaniesie mnie i do Monachium.Jednak sa jeszcze zyczliwi ludzie zagranicą.Bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam.
witam.przepraszam że tak na doczepke ale akurat sie zalogowałem.mam w planach spróbowac sie osiedlic w reichu ale niestety nie mam noclegu.czy mozna sie dowiedziec od kogos gdzie powinienem sie udac aby nastepnie otrzymac zameldowanie.mam paszport niem.pozdrawiam
jak hcesz hannover to podaj mail
[email]
pozdrawiam
pozdrawiam pomoge [gg] pozdrawiam tomek
hannover
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa