pomoc z zameldowaniem

Temat przeniesiony do archwium.
witam.mam z synem od 2 lat paszporty niem i planuję spróbować osiedlic sie w niemczech.na początek planuje sam wyjechac bo nie chce narażac na stres rodzine ponieważ nie mam gdzie nocować .dlatego mam pytanie:gdzie można sie udac zaraz po przyjeżdzie.wiem że do zameldowania musze miec adres.tylko gdzie mam się udac jesli nie mam gdzie przebywać.pozdrawiam js
To jest dobre pytanie, ktore sam zadales. Jak chcesz wyjechac do Niemiec skoro nie masz nawet tam gdzie mieszkac?
jestes glowa rodziny wiec cos pomysl jechac nie majac zadego mieszkania tam? ogladaj mieszkania i wynajmij cos potem wez umowe najmu i idz sie zameldowac
hej.
wejdz sobie na ta stronke www.meinestadt.de i wybierz miasto do ktorego sie wybierasz albo rejon...nastepnie poszukaj ogloszen mieszkaniowych i zacznij szukac. powodzenia... a na kilka dni moze zostac w hotelu zanim cos wynajmiesz??
hej.
www.immobilienscout24.de
blond musisz jechac z rodzinom pierwsze biuro to landeshauptstadt (stadterneuerung und wohnen tam dostaniesz mieszkanie zastepcze na czas zalatwienia spraw zwiozanych z zameldowaniem pomagam w tych sprawach piszcie nr [gg] pozdrawiam tomek
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Studia językowe