szukam pracy w Niemczech

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam pracy w Niemczech jako aupair ( bylam juz raz u jednej rodziny), z tymze teraz szukam rowniez pracy dla mojego "męża" bo chcielibysmmy razem wyjechac, on zna sie bardzo dobrze na mechanice samochodowej, ale moze robic rowniez inne rzeczy. Prosze o informacje.
Naprawdę wierzysz, ze ktos Ci pomoze w zalatwieniu pracy? Ogłoś sie na jakiej holenderskiej albo austriackiej stronie, a nie na polskiej!

Mi nikt ksiazki nie pomogl znalezc a co dopiero prace ale zerknij tutaj:

http://mbp.ohp.pl/index.php/zagran
ja znalazłam rodzinę na stronie www.aupair-world.net i od ponad miesiąca jestem tutaj :) a ogłoszenia o pracę śledzę m.in. na stronie www.mypolacy.de bo nie będę tu długo, tzn. taki mam zamiar ;P
swieta prawda AKON... moj chlopak mieszka w Niemczech, nie jest Polakiem.. gdy szukal pracy dla mnie na wakacje.. prosil Polakow o pomoc,,, a oni sie tylko wypieli.. zreszta Polacy w UK..to jest dopiero masakra,az czasem wstyd ze sie jest Polakiem jak widza co tam wyprawiaja
teraz jest trudno znalezc prace w maju czerwcu szukaja wlasciciele plantacji truskawek i szparagow przede wszystkim polakow jezeli szukacie pracy na dluzej to poszukajcie na stronach niemeickich de tzw. Zeitfirmen te firmy zatrudniaja chetnie ludzi znajomosc jezyka jest w tym wypadku potrzebna

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie