Szkoła niemiecka. Język

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
A tak w ogóle napisz mi proszę co uważasz za bzdury bo jestem bardzo ciekawa???
Ty sobie możesz nie życzyć. Zapakuj kapcie i idź po matkie. Na pewno już się rozryczałaś z rozpaczy, bo ciebie tak osądzają? Heh-uhu-haha-oho! Cio ty tam mądrego wypisujesz? To samo co w polskiej szkole i rżniesz tu wielką, doświadczoną, niemiecką mądralę. Czego ciebie nauczyli? Nawet nie znasz różnicy między forder a foerder, bo foerder, to u ciebie jest nagle förder... Nauczanie w Niemczech jest łatwe, miłe i przyjemne. Masz tylko przerwy. Nie musisz się uczyć. Możesz jeździć do domu (jak masz środek lokomocji) i wszyscy wszystko za ciebie zrobią. Nauczyciele nic nie wymagają, bo mają stracha, że rzucisz się na nich z nożem, bo uczyć się to jest dla chamstwa. Co ty opowiadasz tej biednej mani? Nikt nie wie, że ona ni czorta po niemiecku? Nikt? Wszyscy myślą, że ona jest biednym murzynem, co?
Prrzestań się obrażać za każde guwienko! Co tam było w twoim przypadku? Poszłaś do szkoły. Miałaś stracha i nikt na ciebie nie zwracał uwagi. Bo, to normalne w takich szkołach. Same cudzoziemce i nikt ani du-du po niemiecku. Do dzisiaj.
edytowany przez zochama: 14 mar 2011
nie wierze ...poprostu staram się dowiedzieć czego mogę się spodziewać. Gdyby w Polsce była sielanka , myślisz , że bym nie została ? Pozatym decyzja już zapadła ...
Heh, wiesz jestes bardzo smieszny. Ale ja nie zamierzam dalej pisać z smiesznymi ludzmi.
Cytat: justynka13579
Heh, wiesz jestes bardzo smieszny. Ale ja nie zamierzam dalej pisać z smiesznymi ludzmi.

Pokemonek się obraził?
Cytat: justynka13579
Heh, wiesz jestes bardzo smieszny. Ale ja nie zamierzam dalej pisać z smiesznymi ludzmi.
A powinnaś, bo w Niemiaszkowie dostaniesz porządnie po tyłeczku i nic nie będzie "bardzo śmieszne", heh.
edytowany przez zochama: 15 mar 2011
Cytat: justynka13579
lekcje przewaznie koncze po13 ale np. w srode koncze przed 17 ;p
Ale sa tu takie przerwy w lekcjach np ze masz 3 lekcje, potem dwoch nie masz wiec mozesz jechac na chwile do domu i znow przyjechac na reszte ^^ ale to naprawde zalezy od szkoly... :) roznie to jest.
Aha i gdy jestes w gymnasium lekcja trwa 45min, ale w realschule lekcja trwa 60min. ;/

widze ,ze tak samo jak u mojej cory w Gymnasium.:)))jeden dzien (sroda) ma dlugo ,a reszte dni do 13 tej
Prosze mi jeszcze powedzieć ... jakie dokumenty z Polskiej szkoły potrzebowałabym do szkoły niemieckiej ? Wystarczy świadectwo ?
Weź na wszelki wypadek wszystkie, jakie tylko masz. Wszystkie. Ale to wszystkie. Alle! Kapito? Nie minimalizuj.
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna

« 

Brak wkładu własnego