Praca sezonowa w niemczech!!Firma Karls....

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,wybieram sie na truskawki do niemiec przy samej granicy polskiej nad baltykiem do firmy Karls..czy ktos tam byl albo sa chetni p[rosze pisac na forum lub [gg] ja jestem z Krakowa..moze ktos chetny jest z krakowa..pozdrawiam
Sama znalazłas tą ofertę pracy, czy masz ją poleconą od znajomych?
Hej znalazlam ta firme w internecie..mialam tam rok temu jechac ale pojechalam do hiszpanii..i w tym roku sie wybieram wlasnie do karlsu na truskawki...firma jest sprawdzona uczciwa wyplacalna i zatrudnia co roku okolo 1000 ludzi.Maja swoja stronke www.Karls.pl ja dzwonilam i maja bardzo malo miejsc jak cos to napisz do mnie na [gg] pozdr
tak tez w tym roku wyjezdzam tam, jeszcze tylko jutro papiery odesłać i juz gotowe :)
aa namiary mam od kuzynki bo jezdzi tam juz od 2 lat
Cytat: agatkaa7
aa namiary mam od kuzynki bo jezdzi tam juz od 2 lat

też o tym słyszałem.
Czy rzeczywiście tam jest tyle dziewczyn, że codziennie inna do łóżka sie pcha?
edytowany przez Tamod: 10 kwi 2012
tam jezdza pracowac a nie pchać sie do łóżka ;]
a co do ilosci dziewczyn to zapewne jest więcej od mężczyzn ich
Cytat: agatkaa7
tam jezdza pracowac a nie pchać sie do łóżka ;]
a co do ilosci dziewczyn to zapewne jest więcej od mężczyzn ich

czyli jednak tak jak słyszałem.
tam jezdza pracowac a nie pchać sie do łóżka - sama zobaczysz, to porozmawiamy
agatka a masz transport i z kad jestes?jakc cos klikaj do mnie na gg pozdro
Cytat: patuula
agatka a masz transport i z kad jestes?jakc cos klikaj do mnie na gg pozdro

z kad - ????
krakow
ja stargard
W tym tępie to dogadacie się, jak będzie po truskawkach...
Na jakie zarobki może liczyc osoba która ma już doświadczenie w zbieraniu? :) Przykładowo na miesiąc
Jedna butelka PET u Aldi = 25C.
Dziennie 100 butelek = 2500 C
2500 C x 30 dni = masz zarobek miesięczny.
mam pytanie sa jeszcze wolne miejsca jesli tak to na kiedy jest planowany dojazd tam? i rozumiem ze jest na wlasna reke? 1[tel]moje gg jesli by ktos wiedzial wiecej cos na ten temat niech sie odezwie
Cytat: michalec6
mam pytanie sa jeszcze wolne miejsca jesli tak to na kiedy jest planowany dojazd tam? i rozumiem ze jest na wlasna reke? 1[tel]moje gg jesli by ktos wiedzial wiecej cos na ten temat niech sie odezwie
Niema. Nie jedziemy.
Cytat: irkamozna
Niema. Nie jedziemy.

Ja tam wolę pić piwo i patrzeć jak inni pracują.
http://www.bild.de/ratgeber/gesund-fit/bier/tag-des-bieres-23-april-reinheitsgebot-1516-gruende-bier-trinken-23769254.bild.html
Hej byłabym chetna jechać. Czy sa jeszcze wolne miejsca?
Cytat: irkamozna
Cytat: michalec6
mam pytanie sa jeszcze wolne miejsca jesli tak to na kiedy jest planowany dojazd tam? i rozumiem ze jest na wlasna reke? 1[tel]moje gg jesli by ktos wiedzial wiecej cos na ten temat niech sie odezwie
Niema. Nie jedziemy.[/quote]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia