Nauka i wyjazd do niemczech.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Jestem uczniem II gimnazjum. Gdy ukończę III gimnazjum chciałbym wyjechać , do niemiec. Słyszałem że jest taka możliwość, wyjazdu po ukończeniu 16 roku życia.Mam pytania jakie tam są szkoły i jak to wszystko wygląda?Chciałbym napisać jeszcze że mam w niemczech brata, u którego bym mieszkał ,a niemieckiego uczę się od I gimnazjum idzie mi na razie na samych 5, i mam zamiar zapisać się jeszcze na kurs niemieckiego do puki nie skończe szesnastki bo niezbyt znam ten język. Będę wdzięczny , za odpowiedzi .: - )
edytowany przez dominik199x: 20 lip 2012
Cytat: dominik199x
Witam! Jestem uczniem II gimnazjum. Gdy ukończę III gimnazjum chciałbym wyjechać , do niemiec. Słyszałem że jest taka możliwość, wyjazdu po ukończeniu 16 roku życia.Mam pytania jakie tam są szkoły i jak to wszystko wygląda?Chciałbym napisać jeszcze że mam w niemczech brata, u którego bym mieszkał ,a niemieckiego uczę się od I gimnazjum idzie mi na razie na samych 5, i mam zamiar zapisać się jeszcze na kurs od puki nie skończe szesnastki bo niezbyt znam ten język. Będę wdzięczny , za odpowiedzi .: - )
od puki nie skączysz, to nie masz szanz po mimo piontek.
Cytat: irkamozna
Cytat: dominik199x
Witam! Jestem uczniem II gimnazjum. Gdy ukończę III gimnazjum chciałbym wyjechać , do niemiec. Słyszałem że jest taka możliwość, wyjazdu po ukończeniu 16 roku życia.Mam pytania jakie tam są szkoły i jak to wszystko wygląda?Chciałbym napisać jeszcze że mam w niemczech brata, u którego bym mieszkał ,a niemieckiego uczę się od I gimnazjum idzie mi na razie na samych 5, i mam zamiar zapisać się jeszcze na kurs od puki nie skończe szesnastki bo niezbyt znam ten język. Będę wdzięczny , za odpowiedzi .: - )
od puki nie skączysz, to nie masz szanz po mimo piontek.

niezbyt rozumiem ; /
wiem

« 

Bezpłatne szkoły zawodowe w Niemczech

 »

Nauka języka