Praca w Niemczech jako opiekunka osoby starszej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :) czy zastanawialiście się nad podjęciem pracy jako opiekunka/opiekun osoby starszej? Mamy kilka wolnych miejsc dla osób znających język niemiecki. Wymagana jest cierpliwość wobec starszych osób, życzliwość, doświadczenie w opiece jest mile widziane. Praca jest od zaraz, wysokie zarobki. Więcej informacji mogę przesłać na maila.
Pozdrawiam :)
Cytat: noelle_85
Witam :) czy zastanawialiście się nad podjęciem pracy jako opiekunka/opiekun osoby starszej? Mamy kilka wolnych miejsc dla osób znających język niemiecki. Wymagana jest cierpliwość wobec starszych osób, życzliwość, doświadczenie w opiece jest mile widziane. Praca jest od zaraz, wysokie zarobki. Więcej informacji mogę przesłać na maila.
Pozdrawiam :)
Tutaj się nikt nad niczym nie zastanawia i czeka tylko na tzw. "pomoc" = zrób to za mnie. A potem melduje się dopiero po trzech dniach minimum. Jak masz robotę, której nie trzeba robić, ale dostaje się dużo szmalu, to dawaj.
Jasne?
Witam wszystkich. Mam takie pytanie i prosil bym o pomoc. Jestem dwa lata w Niemczech i Arge zaproponowalo mi pujscie na Ausbildung oczywiscie zaczelem nauke i po kilku pierwszych dniach okazalo sie ze z moim Niemieckim niemam zadnych szans a przed tym bylem na zasilku i teraz mam Problem chcialbym przerwac ten Ausbildung puki jest okres prubny ale boje sie ze jak to zrobie to dostane szpere i poprostu niebede mial zaco zyc prosze o pomoc jak to zrobic
Piwcio, nie rub burdlu na forum. To nie twój temat, darmozjadzie.
PO prostu nie przerywaj nauki ,a popołudniami ucz się solidnie , a nauka w szkole i wieczorem
da bardzo szybko dobre efekty.

« 

Brak wkładu własnego