Potrzebuje pomocy w napisaniu podania na stanowisko 'stationhilfe' w Altersheimie

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuje pomocy w napisaniu podania do pracy na stanowisko 'stationhilfe' w altersheimie (dom opieki nad Osobami starszymi"

Tak jak wyżej, może napisze na czym taka praca polega. Z tego co mi wiadomo to wygląda ona tak, że sama ustalam godziny (można tylko dwie godzinny dziennie) i po przyjściu pomagam karmić podopiecznych, potem tam sprzątam i ewentualnie pomagam przy jakieś starszej Osobie, zależy o co mnie poproszą. Do pracy nie jest wymagana nauka języka, a mi jako Osobie która jest tu dopiero od 6 miesięcy, i na co dzień chodzi do szkoły, taka praca bardzo odpowiada. O pracy dowiedziałam się, od mamy koleżanki która jest tam pielęgniarką.
Dodam jeszcze, że mam 16 lat. Bardzo proszę o pomoc!
edytowany przez anti10: 21 lut 2017
Czyżbyś chciała w podaniu o tę pracę pisać, na czym ona polega?
To pracodawca o tym nie wie?
Ciekawe...
przerąbane, praca ciężka i mało płatna -może już podania nie będzie trzeba ..
lepiej jako opiekunka
Potwornie nudno u fabka, c'nie?
nie jest to praca ciężka, skoro to tylko dwie godziny dziennie i polega na karmieniu osób starszych. Opisałam na czym ta praca polega, bo myślałam, że może to komuś jakoś pomóc w przygotowaniu wzoru podania dla mnie;)
tak jak wspominałam też, praca jest dla mnie jak najbardziej odpowiednia. Mam 16 lat i chodze do szkoły i pasuje mi to, że sama moge ustalać godziny.
praca w takim alter.. jest ciężka, czy to się pracuje 2 czy 8 godz. trzeba się wyrabiać i to dosłownie, w przyjaźni żyć z ludźmi pracownikami, jak rodzinami osób którymi się opiekuje. na koniec powiedzą podsumowanie. często z tego wszystkiego są kłótnie, itd. dużo by pisać. ale jak już się Pani uparła, to myślę że zwykłe cv jest wystarczające, a jeśli podanie to trzeba się tam udać i zapytać co oczekują w nim, bo to też jest różnie..
dodatkowo w takich aleterach to często jest praca w różnych miejscach i sobie rzucają osobę po różnych kątach, zakatach miast.
Ehh, nie chce być nie grzeczna, ale to moja sprawa czy pójde tam pracować czy nie. Prosiłam tylko o pomoc w napisaniu tego podania, albo jakiego kol wiek wzoru bo cały internet chyba przeszukałam i znalazłam prace gotowe dotyczące podań o prace na prze różne stanowiska ale były one dla mnie zbyt skomplikowane..
A zamiast pomocy dostałam tylko słowa które mają mnie zniechęcić do tej pracy.. ale po co?:) skoro to moja decyzja. nie rozumiem po co mówić jaka to ciężka praca, może akurat takiej potrzebuje, żeby dostać kopa, ale wam naprawde nic do tego:))
I wiem,że nie będą rzucali mnie po innych miastach bo o to sie już byłam dowiadywać;)
Potrzebuje tego podania, nom ale widze tu pomocy nie znajdę.. :)))))
Cytat: anti10
Ehh, nie chce być nie grzeczna,...
A zamiast pomocy dostałam tylko słowa które mają mnie zniechęcić do tej pracy.. ale po co?:) skoro to moja decyzja. ...
Hej, pyskato mondralińsko! Powoli!
Ucz się!
edytowany przez heniekh: 01 mar 2017
Kurcze, ale czy ja powiedziałam ' hej no wy napiszcie dla mnie to podanie,dzieki narka"? Nie. Grzecznie poprosiam o pomoc, w napisaniu mi chociaż wskazówek/wzoru jak mogłabym to napisać.
I to z waszej strony spotkałam sięz 'docinkami' ,nie wiem jak to nazwać... i to jest przykre..
Cytat: anti10
Kurcze, ale czy ja powiedziałam ' hej no wy napiszcie dla mnie to podanie,dzieki narka"? Nie. Grzecznie poprosiam o pomoc, w napisaniu mi chociaż wskazówek/wzoru jak mogłabym to napisać.
I to z waszej strony spotkałam sięz 'docinkami' ,nie wiem jak to nazwać... i to jest przykre..
Przerąbane.
bardzo:))
Ciekawe też czemu pan edytował wpis;) może Pan zrozumiał,że pańskie sugestie są bez pod stawne
przerąbane
nie idź na to bo zmarnujesz sobie życie dziewczyno, jak tam zostaniesz
i tyle Ci do powiem. ;)

mówię, szukaj sobie jako opiekunka, będziesz praktycznie wolna i swawolna..
a taka w tych alterach, przez agencje i inne świństwa co zsyłają nie wiadomo w co, to się pastwią na ludziach, wyciskają siódme poty z człowieka, a nawet okradają i wracają bez niczego ludzie. pewnie wywalą zaraz mój wpis :0 ale taka prawda

rzuć ten pomysł w chole.. skończ szkołę, później pracę, ale nie taką na zarabianie na obcieraniu czyijś d.. za darmochę.

pozdrawiam :**)
edytowany przez Zaubertrick: 01 mar 2017
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka