szkoła jeykowa Damrstadt

Temat przeniesiony do archwium
hej
czy znacie jakos dobro szkołe jezykowo w Damrstadt i niedrogo?? mieszkam w Seeheim-Jugenheim WIEC DAMRSTAT lub weiterstadt so miejscowosciami W KTORYCH CHCIAŁAYM SIE UCZYC.
Czesc. Polecam " STUDIO MONDIALE" albo "Sprach Institut 2000" w Darmstadt. Pierwsza znam z wlasnego doswiadczenia, o drugiej slyszalam dobre zdania.
dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Ja robilam kurs w Sprachinstitut2000 -polecam tam grundstuffe ale z mittelstuffe jest juz gorzej
hej Marysia
Mozesz mi powiedziec czym sie rozni grundstuffe (kojarzymi sie z podztawami jezyka) od mittelstuffe?? Jezeli jeszcze sie orientujesz moglabysmi podac cane i ile czasu sie robi kurs??
Ja znam dobrze podztawy, wiec niewiem co wybrac:/
http://www.sprachinstitut2000.de/kurse.2005.de.html mam tu stronke tego instytutu ale kompletnie nie rozumiem o co chodz:/ moze pomozeci kidy co i jak wybrac...
Obecne juz jestem w niemczech i chcialabym juz od dzis zaczoc kurs:)) ale nieumiem sama sobie poradzic z tymi informacjami na stronc
themen Neu przarabialam w szkole 1 i 2 ... co wybrac...?
Bed wdzieczna za pomoc.
skoro 1 i 2 masz juz przerobionemozesz sie wybrac na 3 poziom kursu podstawowego-poczatkowo bedziesz miala problemy z rozumieniem-i bedzie ci sie wydawalo ze wszyscy umia mowic dobrze po niemiecku tylko nie ty ale to minie po tygodniu max dwoch :)
kurs odbywa sie od pon-do piatku trwa 4 godziny +30 min przerwy
z tego co pamietam to od 8.15 -zycze powodzenia
a do mittelstufe pasuje miec solidne podstawy z gramatyki ktore sa tam poszerzane-ogolnie jest strasznie nudnowsumie czytanki tez sie przerabia-ale nie ma juz takich rozmowek na lekcji jak na kursach podstawowych-i jest jeden beznadziejny nauczyciel
chodze do vhs moj poziom to B 1 (Grundstufe III)
Innerhalb dieser Stufe lernen Sie die Hauptpunkte zu verstehen, wenn klare Standardsprache verwendet wird und wenn es um vertraute Bereiche wie Arbeit, Schule oder Freizeit geht; die meisten alltäglichen Situationen sprachlich zu bewältigen und sich zusammenhängend zu vertrauten Themen zu äußern, über Erfahrungen und Ereignisse zu berichten und Meinungen und Ansichten zu begründen
Kurse 404.24 bis 404.33, i szczerze powiedziawszy za trudny muszo sporo gramatyki sama przerobic:(((
w takim razie powodzenia
Temat przeniesiony do archwium

« 

Zentrale Mittelstufenprüfung

»

Pomoc językowa