Jestem poszukuje kolezanki-aupair w potsdamie

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem aupair w Potsdamie i szukam innej aupair, z ktora moglabym rozmawiac oczywiscie po niemiecku i w ten sposob sie uczyc. Jestem tu sama jak palec i malo sie ucze przez to, ze mam kontakt tylko z malymi dziecmi, a rodzice ciagle sie ucza a ja nie chce im przeszkadzac. Oczywiscie z Potsdamu jest blisko np do Berlina, wiec chetnie poznam kogos z Berlina, okolic itp. Piszcie na aders: [email]

Pozdrawiam!
He masz podobnie jak ja tez jestem sama jak palec roznica tylko w tym ze ja jestem w okolicy Frankfurtu, a tobie doradzam zapisz sie na kurs, kosztowal mnie polowe mojgo kieszonkowego 100 euro...
Hej! Kurs zaczynam dopiero w polowie pazdzierika, w moim landzie sa ferie. A na kursie poznalam jedna au-pair, ale mamy slabe polaczenie autobusowe, poza tym ona w kazdy weekend jezdzi do PL, bo mieszka blisko granicy...
he mowisz od polowy pazdiernika ja to mialam pache bo wszysko belegt!! w vhs`` wiec pozostal mi wiecorny kurs:)) poprzedniczko skod klikasz?ß
hej! ja jestem w postdamie. cos z Twoim kursem nie tak??? nie rozumiem tego, co napisalas...:)
pozdrawiam!
POTSDAMIE:)
naturalnie z kursem wszystko oki, jest to wiecorny kurs tak ladnie sie nazywa abendskurs i przerabiam holernie trudno ksiozke themen aktuell 3;((
potdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.