Jestem au-pair w berlinie

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem o-per w stolicy niemiec od kilku dni. Wszystko jest OK, tylko nie mam tu znajomych o-perek, liczylam na kurs jezykowy, ale na nim nie ma zadnej o-perki.
Zwracam sie do wszystkich o-perek w Berlnie i okolicach, (ale niekoniecznie tylko o-perek:))napiszcie do mnie, to moze sie spotkamy i pozwiedzamy berlin. Pozdrawiam wszystkich! Moj adres: [email]
cześć ,a z jakiej agencji korzystałas,jak dlugo czekałaś na wyjazd?
czesc. korzystalam ze strony www.aupair-world.net
zrobilam tylko ciekawy profil, tj. list i ladne, kolorowe zdjecia. Mialam duzo telefonow, bo to rodziny dzwonia. Czekalam jakies 3 tygodnie, moze 4. To naprawde swietna strona Pozdrawiam.
hey Kasia! ja tez skorzystalem z tej Twojej stronki, tylko, że ja planuje wyjechac na wakacje jako au-pair, a jak mi sie spodoba, to najwyzej sobie przedluze. A powiedz mi, jak wyglada sprawa zalatwiania zameldowania i w ogole-rodzinka Ci pomaga, czy sama wszystko robisz? Ja bylem juz jako au-pair, ale przez polska agencje-ucieklem po 3 miesiacach;)-ale to szczegol-teraz troche zaluje:). Jak bedziesz to sie odezwij,pozdrawiam!
hej Krisman:)
sluchaj....z wyjazdem nie ma problemu, to chyba najlatwiejsza mozliwosc znalezienia rodziny zupelnie bezplatnie.
Jesli pytasz o strone prawna, to po prostu ridzina wszystko zalatwia, melduje Cie u siebie, podpisujesz umowe z nimi i najblizej znajdujacym sie biurem. Jak chcesz to napisz mi na maila, jak masz jakies jeszcze pytania!
pozdrawiam! [email]
hej krisman....
pomylka w adresie:(
[email]

:)
fajnie,ze sie odezwalas...kurcze, nie moglem znalesc wpisu na forum i troche musialem powertowac:)...odezwe sie na maila:)Pzdr:)
CZESC KASIU!mam na imie MILENA;MAM 2o lati jestem w Berlinie od niedawna.Obecie ucye sie w Instytucie Goethego.Jestem osoba otwarta i zyczliwa,dlatego nie narzekam na brak znajomych.Wiec jesli nudzisz sie i chcialabys mnie poznac to napisz smska pod nr [tel].chetnie sie z toba spotkam bo czasami tezsie nudze)mieszkam na spandau a Ty?pozdrawiam.moj adres e-mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa