Łomianki - oferty język za język

Znasz dobrze jakiś język i chcesz się nauczyć innego? Nie chcesz płacić za korepetycje? To odpowiednie miejsce dla Ciebie - oferty Język za Język. Wzajemna nauka polega na bezpłatnych korepetycjach. Na przykład: Ola zna świetnie francuski, a Janek angielski, spotykają się więc razem raz, dwa razy w tygodniu i uczą się wzajemnie.

Wybrane województwo:

mazowieckie

Wybrane miasto

Łomianki

Ilona

O mnie:
Jestem osobą ambitną i uwielbiam się uczyć.

Oferuję naukę języka:

  • norweski zaawansowany Mieszkałam i pracowałam ponad 11 lat w Norwegi w Oslo i bardzo dobrze znam norweski , ponieważ ukończyłam również kilka kursów. Mam oczywiście certyfikaty i atesty potwierdzające moje umiejętności.
  • norweski konwersacje Poziom zaawansowany
  • polski konwersacje język ojczysty

W zamian chcę się nauczyć:

  • angielski konwersacje Szukam osoby do konwersacji w języku angielskim

Uwagi:
Kreatywność jest dla mnie bardzo ważna i zawsze chciałam pracować w środowisku, w którym mogę wprowadzać innowacje i znajdować własne rozwiązania. Chcę rozwijać swój język (norweski, angielski) i informatykę (Excel i podobne) i mam ogromną motywację do dalszego uczenia się nowych rzeczy i umiejętności poprzez pracę i szkolenia. Pracowałam na różnych stanowiskach i w różnych firmach, więc posiadam duży bagaż doświadczeń. I teraz właśnie jestem gotowa na nowe wyzwania.

Kontakt:

dane kontaktowe tylko dla zalogowanych

dodane: 08 kwi 2022

Ilona

O mnie:
Jestem osobą bardzo ambitną, uwielbiam się uczyć. Mieszkałam wiele lat w Oslo i w związku z tym znam bardzo dobrze język norweski. Moim celem jest ciągle doskonalenie.

Oferuję naukę języka:

  • norweski zaawansowany Mieszkałam i pracowałam ponad 11 lat w Norwegi w Oslo i bardzo dobrze znam norweski , ponieważ ukończyłam również kilka kursów. Mam oczywiście certyfikaty i atesty potwierdzające moje umiejętności
  • norweski konwersacje Poziom zaawansowany
  • polski konwersacje Język ojczysty

W zamian chcę się nauczyć:

  • angielski konwersacje Szukam osoby, która miałaby ochotę rozmawiać ze mną po angielsku

Uwagi:
Mieszkałam i pracowałam ponad 11 lat w Norwegi w Oslo i bardzo dobrze znam norweski .

Kontakt:

dane kontaktowe tylko dla zalogowanych

dodane: 08 kwi 2022