wymiana szkolna ... :)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

chciałabym napisać o tym gdzie najchętniej bym pojechała na wymiane szkolną ale nie mam zielonego pojęcia jak toi napisać... czy mogłby mi ktoś przetłumaczyc ten tekst?(w miarę szybko, zależy mi na czasie)...z góry dziękuje ;* :)

Najbardziej chciałabym pojechać do Francji, ponieważ od dziecka marzyłam aby zwiedzić ten kraj, a szczególnie Paryż. Zawsze chciałam zobaczyc Wieżę Eiffla i Łuk Triumfalny. Chciałabym poznać nowych ludzi i nową kulture. Nauczyć sie francuskiego. Chciałabym poznac moich rówieśników o innych zainteresowaniach niż ja. Poznac ich tok nauczania w szkole. Zobaczyć jak spędzają wolny czas. Gdzie najchętniej się wybierają po szkole. Myśle że taka wymiana dużo by mi dała.
Am liebsten würde(möchte) ich nach Frankreich fahren denn als ich schon klein war, wollte ich dieses Land besichtiegen und besonders Paris. Schon immer wollte ich den Eiffel-Turm und Arc' de Triumphe ansehen. Ich möchte neue Leute und neue Kultur kennen lernen. Ich möchte auch Französisch lernen. Ich möchte meine Altersgenossen kennen lernen ,die andere Interessen und Hobbys als ich haben. Ich will ihre Lehrart kennen. ich möchte sehen wie sie ihre Freizeit verbringen, was machen sie nach der Schule usw. Ich denke dass so ein Schüleraustauch würde mir viel neues einbringen.

So es wäre so was. ich hoffe es wird gut sein.

grüße
dziękuje bardzo ;*