list

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Dawno nie pisałam ale byłam bardzo zajeta. W sobote byly moje urodziny wiec musialam sie przygotowac do przyjaecia. Impreza odbyła się u mnie w domu. Zaprosiłam wszytskich przyjaciol. Wczesniej udekorowałam swoj pokoj balonami.Wspolnie z mama przygotowałam rozne potrawy. Spotkanie rozpoczeło sie o 17 . Goscie zlozyli mi zyczenia i wreczyli prezenty. Potem tanczylismy i spiewalismy. Podczas imprezy panowała miła atmosfera. Spotkanie zakoczyło sie o 22;00 Moj tata odwiozl gosci o domu. Szkoda ze Ciebie z nami nie było. pozdrawiam


Przetłumaczycie mi to?? pisze juz dzisiaj chyba 5 wypracowanuie i nie mam siły.. :(

« 

Programy do nauki języków

 »

Życie, praca, nauka