Czym jest dla mnie przyjaźń/ miłość

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam! proszę o pomoc w przetłumaczeniu tekstu 10-15 zdaniowego na temat czym jest dla mnie przyjaźń? Jak zdefiniuje słowo przyjaźń? Czego oczekuje od przyjaciela? o czym z nim rozmawiam? co robimy w wolnym czasie i gdzie sie poznaliśmy? i potrzebuje taki sam drugi tekst tylko, ze o miłości;)
o przyjaźni natomiast myślałam,z eby zacząć tak:
Przyjaźń dla mnie stanowi największą wartość w zyciu człowieka. Każdy kto ma przyjaciela wie jaką wspaniałą rzeczą jest przyjaźnić sie z kimś i móc na kimś polegać. Przyjaciel to osoba, której mozna wszytsko powiedzieć, poradzić sie gdy ma sie problem i rozmawiac z nim na wszytskie tematy. Ja z moja przyjaciólką najczęściej rozmawiamy o swoich przemyśleniach i uczuciach....
i dalej nie mam pomysłu.
Serdecznie prosze o pomoc w napisaniu obu tekstów w jezyku niemieckim.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie