Wypracowanie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam.. Miałem na jutro napisać i nauczyć się na pamięć tekstu o pójściu do lekarza.. Koleżanka napisało mi to, proszę więc o sprawdzenie go i jeśli ktoś mógłby to zrobić proszę o dodanie kilku zdań.. Z góry dziękuję i pozdrawiam..

"Ich habe an dem sport platz mit meinen freunded gerpielt. Ich habe uber der ball gestolpern. Ich hase schmerzen handgehabt. Meine hand hat geschwollen. Danach bin ich mit meinem Vater zum Arzt gefahren. Der Arzt hat die Hand besehen. Der Arzt hat die gesagt dass die hand gestoßen ist. Er hat Elie hand mit einer bandage gewickelt. Er hat Vitamin empfelt."