czy może mi ktoś pomióc -tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

dosłownmie 3 zdania
1.Gdybym była mama Petera i Urlike nie pozwoliłabym im oglądać przez tydzień telewizj i zabroniła grac na komputerze.
2.W ramach kary musieli by chodzić na kurs udzielania pierwszej pomocy.
3.Porozmawiała bym z nimi o ich bezmyslnym i nie odpowiedzialnym zachowaniu.

bardzo prosze bo to pilne!!!
pozdrawiam i dziekuje!!!
daj maila :)
rzucisz mi na maila?
tak, chyba że masz gg to tez daj.
tzn jak dasz gg to sie odezwe sdo Ciebie na gg i Ci tam to podrzuce
oki:)[gg]
dzięki wielkie!!!
czekam
jesli mozesz rzuc mi to teraz bo to pilne!!!!!!!
w ogole nie odpowiadasz na gg...
jak nei odpowiadam..??? jestem dostepna cały czas...6677948 sprobuj jeszczce raz plizz
albo daj mi swoje gg
witam ,znowu cos sie gg wali, nie moge do Ciebie nic wyslac
to ja nie wiem co to sie dzieje..:(:(:(:(
1.Wenn ich solche Kinder wie Peter und Ulrike hätte, würde ich ihnen sicherlich nicht erlauben, den ganzen Tag vorm Fernseher oder am Computer zu verbringen.
2.Als Strafe würde ich sie zu einem Kurs der ersten Hilfe schicken.
3.Ich würde mit anderen darüber sprechen, dass ihr Verhalten sinnlos und verantwortungslos ist/wie sinnlos und verantwortungslos ihr Verhalten ist.

Nie musisz juz na gg.
wielkie dzieki :):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!ratujesz mnie;)
Witaj KoziaSyndrom mam do Ciebie przeogromną prośbę... Mam jutro zaliczenie z Niemca. muszę napisać list ..Jestem pewna że Tobie to nie zrobi takiego problemu jak mi.. Proszę Cię pomóż mi :((

W czasie wakacji podjąłeś/ podjąłaś prace zarobkową . Napisz do kolegi/koleżanki z Niemiec list w którym opiszesz :

* sposób , w jaki znalazłeś tę pracęoraz warunki jakie musiałeś spełnić ,
* zespół , w którym pracowałeś i panujacą w nim atmosfere
* wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące
* cel , na realizację którego przeznaczysz zarobione pieniądze i plany na resztę wakacji

***** Błagam musze to mieć na jutro****** Długość listu powinna wynosić 120-150 słów :( błagam pomóż
[email] prosze napisz mi :(
Napisz prosze po polsku, bo innaczej nie dam rady. Dzisaj nie mam za duzo czasu.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie