Prosze przetlumaczcie mi to z Gory dziekuje

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

W przyszlości będę światowej klasy pilłkarzem.Moją pozycją będzie gra na prawej pomocy.Będę grał w jednym klubie z najwiekszymi piłkarzami na świecie a tym klubem będzie FC Barcelona będę tagże podstawowym reprezentantem polski. Bede mial miliony fanow na całym swiecie ponieważ moja gra bedzie wrecz perfekcyjna tak jak gra Maradony czy teraz Ronaldhino.Będe mial 3 dzieci i przepiękna żone która bedzie zajmowala sie domem w Hiszpani. Bedę bardzo bogaty gdyż będę zarabiał ok 10 milionów euro rocznie. Moim hobby będą samochody a sam będę jeździł Mustangiem schelby GT 500 które jest moim teraźniejszym marzeniem.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia