kartka z wycieczki szkolnej

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

mam prośbe mógł bym mi ktoś napisać kartkę w języku niemieckim z wycieczki szkolnej do swego przyjaciela proszę i pozdrawiam
napisz swoją wersję po polsku.
Cześć Kamil
kilka dni temu byliśmy z naszą klasą na wycieczce szkolnej w Berlinie.
Mieszkaliśmy w niewielkim ośrodku przy berlińskiej operze.
W pokoju byłem z Dominikiem i Jakubem.
Zwiedziliśmy różne zabytki Berlina np. Bramę Brandenbursk, czerwony ratusz, parlament, statuę zwycięstwa i wiele innych. Było słonecznie i ciepło.
i mam jeszcze jedną prożbe, aby napisać do w czasie Perfekt
Cześć Kamil
kilka dni temu byliśmy z naszą klasą na wycieczce szkolnej w Berlinie.
Mieszkaliśmy w niewielkim ośrodku przy berlińskiej operze.
W pokoju byłem z Dominikiem i Jakubem.
Zwiedziliśmy różne zabytki Berlina np. Bramę Brandenbursk, czerwony ratusz, parlament, statuę zwycięstwa i wiele innych. Było słonecznie i ciepło.

Hallo Kamil!
Ein paar Tage früher waren wir mit der Klasse auf dem Ausflug in Berlin. Wir haben in einem kleinem an
Ich habe mein Zimmer mit Dominik und Jakob geteilt.
Wir haben viele Sehenswürdigkeiten von Berlin besichtigt z.B. Der brandeburgische Tor, Rotes Rathaus, Parlament, Siegstatue und viele andere. Es ist...gewesen/ war sonnig und warm.
Hallo Kamil!
Ein paar Tage früher waren wir mit der Klasse auf dem Ausflug in Berlin. Wir haben in einem kleinem an der berlinischen Oper.
Ich habe mein Zimmer mit Dominik und Jakob geteilt.
Wir haben viele Sehenswürdigkeiten von Berlin besichtigt z.B. Branderburgisches Tor, Rotes Rathaus, Parlament, Siegstatue und viele andere. Es war sonnig und warm.
Hallo Kamil!
Ein paar Tage früher waren wir mit der Klasse auf dem Ausflug in Berlin. Wir haben in einem kleinem an der berlinischen Oper gewohnt.
Ich habe mein Zimmer mit Dominik und Jakob geteilt.
Wir haben viele Sehenswürdigkeiten von Berlin besichtigt z.B. Brandeburgisches Tor, Rotes Rathaus, Parlament, Siegstatue und viele andere. Es ist...gewesen/ war sonnig und warm.

przepraszam za błedy w poprzednim, ale pora juz troszke pozna:)
Wir haben in einer kleinen Jungedherberge bei
der Deutschen Oper in Berlin gewohnt.
z.B. Brandeburgisches Tor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brandenburger Tor
W pierwszym zdaniu

>Ein paar Tage früher waren wir mit der Klasse auf dem Ausflug in
>Berlin.

napisałbym: "Ein paar Tage früher sind wir mit meiner Klasse auf dem Ausflug in
Berlin gewesen."

natomiast w przedostatnim "besichigt" dalbym na sam koniec.
Der ganze Text ist mittelmäßig. Man sieht auf den ersten Blick, dass dieser Text von ner Polin geschrieben wurde.
Cosmo_Klein: besser etwas als nicht aber ich werde gern deine Ubersetzung sehen :).
Bist du voreingennomen, oder? Ich bin Polin und ich sehe drin kein Problem und du???
mam jeszcze jedno małe pytanie jak jest w czasie Perfekt mieszkać bądź zdanie
"Mieszkaliśmy w małym hotelu przy ulicy Gertego"
Wir wohnten in einem kleinen Hotel in der Gerte Str.
Wir haben in einem kleinen Hotel in der Gerte Straße gewohnt. Perfekt!!!
Witam mam prośbę czy jest ktoś na tyle dobry z języka niemieckiego że potrafi zrobić ofertę biura podróży. Chodzi mi o tygodniowy pobyt w Berlinie jeśli jest ktoś tak dobry niech napiszę mi na [gg] na które da odp. Mogę dac wersję po polsku. Proszę o szybki kontakt
to napisz po polsku
Berlin-Wyspa Tropikalna




PROPONOWANY PROGRAM:
DZIEŃ I:
Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Poczdamu zwiedzanie: Ratusz, Katedra, Belweder, Pałac Marmurowy, Pawilon Chiński, Cecilienhof-miejsce Konferencji Poczdamskiej. Przejazd do Sanssouci- zespół pałacowo-parkowy. Przejazd do Berlina Zachodniego- zwiedzanie: Europa Center, Kaiser- Wilhelm- Gedächtniskirche – kościół-pomnik, pełen patosu symbol o wymowie pacyfistycznej i religijnej, Dworzec ZOO. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ II:
Śniadanie. Zwiedzanie Berlina: Reichstag, Potsdamer Platz, Brama Brandenburska, Aleja Unter den Linden, Katedra, Uniwersytet, Muzeum Pergamonu, Aleksander Platz, wieża telewizyjna. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III:
Śniadanie. Przejazd na Wyspę Tropikalną (Tropical Islands)- położonej ok. 35 km na południe od Berlina-Schönefeld. Całodzienny pobyt w największym Aquaparku Europy. Można powiedzieć, że jest to rajska wyspa pod dachem. To doskonałe miejsce, w którym każdy może zakosztować rozkoszy wypoczynku w tropikalnych klimatach. Biała plaża, niebieska laguna, tropikalny las z 500 gatunkami roślin, ciepłe morze z wyspą, wioska tropikalna, zabawa i sport, show i kultura przy zawsze pięknej pogodzie-pierwszy i jedyny tego rodzaju park rozrywki w Europie. Powrót do Polski.

ZAPEWNIAMY:
• przejazd autokarem lux (barek, video, wc)
• 2 noclegi
• 2 śniadania, 2 obiadokolacje
• opieka pilota/przewodnika
• ubezpieczenie KL i NNW

CENA: 360,00 PLN/os ( noclegi po stronie Polskiej)
490,00 PLN/os ( noclegi w Berlinie)
Jak coś to możesz coś zmienic tylko powiedz co żebym wiedział
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie