prrrrrrrroszę!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Błagam o przetłumaczenie;)

Wychodzez domu o 7.15. Do szkoły mam 3 km. Ide prosto wzdłuż mojego osiedla. Na skrzażowaniu na ulicy zabielskiej skręcam w prawo. Ide prosto i skręcam w lewo na ulice Malinową. Póżniej ide proso i na skrzyżowaniu ide w prawo. Mijam kościół i ide prosto. Potem skręcam w lewo. Ide przez park.
Wo ist Dein Entwurf?
Wie immer denken sie wohl Du kannst alles für sie tun ohne daß sie mal ein Wörterbuch aufschlagen müssen...
Und das genau verstehe ich nicht - Mokotow übersetzt nicht.
Empfiehlt Mokotow hier übrigens auch allen anderen.
Das meinte ich auch, daß man selber keinen Bock hat, was selbstständig zu tun. Am besten wäre es , wenn die anderen es für jemanden gemacht hätten !
szkoda ze nie pomożecie;(
ja z niemieckiego nie jestem zbyt dobra...
szkoda ze nie pomożecie;(
ja z niemieckiego nie jestem zbyt dobra...
szkoda ze nie pomożecie;(
ja z niemieckiego nie jestem zbyt dobra...
I nigdy nie będziesz, jeśli nie spróbujesz napisać paru słów sama.
Czůowiek uczy sić na wůasnych bůćdach, nie inaczej... Nikomu nic ůatwo nie przychodzi, wićc proponujć wziŕă w rćkć gramatykć i sůownik i do dzieůa!!! Gdybyú choă spróbowaů/a napisaă i poprosiů/abyú o skorygowanie bůćdów to rozumiem... ale w tym wypadku, przykro mi, nie pomogć...
Ich gehe in die Schule um 7.15. In Schule habe ich 3 Kilometr. Ich gehe direkt, entlang meine Ansiedlung. Auf die Kreuzung auf Zabielskastraße gehe ich in rechts. Ich gehe direkt und winde mich links auf Malinowastraße. Später gehe ich direkt und auf die Kreuzung gehe ich rechts. Ich übergebe die Kirche und ich gehe direkt. Später gehe ich links. Ich gege durch der Park


A teraz ktoś pomoże?
Ich gehe um 7.15 in die Schule. Zur Schule sind es drei Kilometer. Ich gehe direkt entlang meiner Siedlung. An der Kreuzung zur ulica Zabielska gehe ich nach rechts. Ich gehe geradeaus und wende mich links in die ulica Malinowa. Dann gehe ich geradeaus und an der Kreuzung gehe ich rechts. Ich gehe an der Kirche vorbei und geradeaus. Dann gehe ich links. Ich gehe durch den Park
dziekuje bardzo;)
nie za bardzo mam dzisiaj czas ale macie racje;) człowiek sie uczy na błędach
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie