Zaproszenie na spektakl

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Wraz z kolegami z klasy przygotowaliście przedstawienie w języku niemieckim. Napisz zaproszenie dla wszystkich przyjaciół z Niemiec.
- czas imprezy
- miejsce przedstawienia
- tytuł sztuki
- warunki wstępu

Einladung
Am Freitag den 18 Januar die kulturelle Veranstaltung machen. Die Veranstaltung bedinnt um 18 Uhr in die Lyzeum Schule. Zostanie wystawiony spektakl "Romeo i Lulia". Bilety monża kupić w szkole za 2 euro. ( to co jest po polsku to prosił bym o przetłumczenie)

Mam pewen problem w kturym mam nadziej mi pomożecie ponieważ nie mogę skączyć tego zaproszenie a jest mi ono bardzo potrzebne tym bardziej że łatwe ono nie jest.
czy naprawdę nikt mi nie pomoże ??
"Zostanie wystawiony spektakl "Romeo i Lulia". Bilety monża kupić w szkole za 2 euro" prosil bym tylko żeby ktos mi to zdanie przetłumaczył na niemicki wtedy bym mial dany wzor
Bardzo proszę o pomoc
Einladung
Am Freitag den 18. Januar findet eine kulturelle Veranstaltung/Kulturveranstaltung statt. Die Veranstaltung beginnt um 18 Uhr im Lyzeum. Es wird das Stück "Romeo und Julia" aufgeführt. Eintrittskarten für 2 Euro können in der Schule gekauft werden.
wielikie dzieki na takich mozna polegac;)

 »

Brak wkładu własnego