plan dnia

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam ogramna prosbe zaczelam nauke niemieckiego a mam zadanie napisac plan dniaa wogole nie mam pojecia jak to zrobic ...prosze o pomoc (15 zdan) i dzikuje z gory i byla bym wdzieczna za tlumaczenie
zB

Mein Tag beginnt um sieben Uhr. Ich stehe auf, wasche mich, putze meine Z(a:)hne und k(a:)mme mein Haar. Danach fr(u:)hst(u:)cke ich und gehe in die Schule. Die Schule beginnt um acht Uhr. Aus der Schule komme ich um zwei Uhr nach Hause . Ich esse zu Mittag und ruhe mich eine Stunde aus. Dann mache ich meine Hausaufgaben und lerne f(u:)r den n(a:)chsten Tag. Oft mache ich zwischen den Hausaufgaben einen Spaziergang oder fahre Rad.Nach den Hausaufgaben lese ich noch gerne ein Buch. Am Nachmittag treffe ich mich mit meinen Freunden. Um sieben Uhr esse ich Abendbrot. Sp(a:)ter sehe ich manchmal fern. Bevor ich schlafen gehe, wasche ich mich. Meistens gehe ich gegen elf Uhr zu Bett. So verl(a:)uft fast immer mein Tag.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie