Kto pomoze przetłumaczyc list na jutro ;/ prosze:)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Czesc jestem Wojtek
Mam 14 lat i chodze do szkoły nr 2 w Kołobrzegu.Wolne chcwile spedzam z kolegami na graniu w piłkę nożną.Lubie lekecje histori , a takze Fizyke.mam jednego brata i dwie siostry.Moj tata paracuje jako kierowca , a moja mam opiekuje sie młodszymi siostrami.Nie lubie koszykowki.Lubie słuchac głosno muzyki.
Wojtek.
Spróbuj sam napisać, tak jak umiesz, a wtedy poprawimy. :)
Tylko , ze ja jestem cienki z iem ca miałem 2 na koniec pierszego semestra;/ teraz chem co najmiej 3 prosze przetłumacz mi go :)
semestru :) i chcę :) mam nadzieję, że to tylko Twój 'slang'

Z reguły posty bez tzw. wkładu własnego pozostają bez odpowiedzi :)
Ehre bin wojtek
Ich habe 14 jahre alt und besuchen zu schule nummer zwei in Kołobrzeg.Schleier stunde eintreiben aus kollege in spielen zu football.Lieben untericht geschiste und physik. Jch habe ein bruder und zwei schwester . Mein papa ausbruch als fahrer oder maine mutter betreuer man junior schwester . Nein lieben basketball. Lieben horen laut musik
Hallo,
ich bin Wojtek. Ich bin 14 Jahre alt und besuche die Schule Nummer 2. in Kołobrzeg. In meiner Friezeit spiele ich Fußball mit meinen Freunden. Ich mag Geschichte und Fhysik Stunden. Ich habe einen Bruder und zwei Schwester. Mein Vater arbeitet als Fahrer und meine Mutter kümmert sich um kleine Schwester. Ich mag nicht Basketball. Ich höre gern laute Musik.
Dziękuje:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego