proszę o pomoc...

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

potrzebna mi jest tłumaczenie tego nieszczęsnego tekstu... za wszystkie odpowiedzi z gry dziękuję...




W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie opublikowane 23.08.2006 w Tygodniku Ciechanowskim chciałbym przedstawić moją kandydaturę na stanowisko głównego księgowego.

Wiedzę, niezbędną do rzetelnego wykonywania zawodu zdobyłem podczas studiów. W czasie studiów odbyłem staż w portalu rachunkowość.pl, w którym kontrolowałem księgi rachunkowe i sporządzałem raporty finansowe. Nauczyłem się również inwentaryzacji rzeczywistego stanu aktywów i pasywów. Na PWSZ Ciechanów ukończyłem kurs "Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w firmie i wymiana informacji". Posiadam uprawnienia usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posługuję się biegle językiem angielskim i niemieckim.

Praca księgowego jest moim głównym celem zawodowym: w przyszłości chciałbym mieć wpływ na kreatywne zarządzanie finansami. Mam zdolności analityczne, jestem osobą staranną, cierpliwą i uczciwą . W załączonym CV znajdą Państwo wszystkie szczegóły dotyczące mojego wykształcenia.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego