Pilne napisanie krótkiego e-miala

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

hej ..:) mam prośbę napisze mi ktoś krotki e-mial:), który muszę wysłać do przyjaciółki w niemczech..:)

Moja ciocia była u mnie na wakacjach i pomogła mi napisać do Ciebie po angielsku. W szkole dopiero od tego roku szkolengo będę sie uczyła angielskiego. Bardzo mi sie podoba miasto w którym mieszkam, ale Wałcz był ładniejszy. Pisz mi wszystkie e-maile po niemiecku. Już 1 września do szkoły..Nie chce mi się iść..A wy kiedy macie ( mieliście ) rozpoczęcie roku szkolengo? A wogóle jak minęły Ci wakacje?? Ucałuj ode mnie wszytskich z Wymiany:) Całusy:*
Myślę, że poprawnie
pozdrawiam

Meine Tante war bei mir auf den Ferien und half mir zu schreiben zu Dir englisch. In der Schule erst ich werde sein von diesem Jahrespensum sie sie lehrte englisch. Er sehr mir sie gefällt eine Stadt in ich wohne, aber Wałcz war hübscher. Schreibe aller e-maile mir deutsch. Schon 1 Septembers in die Schule..Es nicht will mich gehen..Und ihr wann einer Matte ( ihr hattet ) ein Beginnen ein Jahrespensum? Und überhaupt wie vorbeigingen aneinander Dir vorbei Ferien?? Küsse für aller aus dem Wechsel :) Küsse:*
przepraszam, czy ktoś mógłby mi napiać jak jest: "tęsknię za wami"
Ani jedno zdanie nie jest poprawne, poza tym dawno nie widziałam tylu błędów w tak krótkim tekście.
n.p. Ich vermisse euch.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe