Proszę o pomoc w prztłumaczeniu tekstu ;))

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę o pomoc i dziękuję


Hey im work i writeyou leter. ps ich sehne mich auch nachdir.
Hey I'm workIN', I'm going to/ I'll write you lAter /a letter . ps ich sehne mich auch nach dir.

Hej, właśnie pracuje, napisze do ciebie później / napisze ci list. P.S. tęsknie za tobą
bad bad grammar
Dziękuję za pomoc i prooszę o przetłumaczenie mi krótkiego tekstu , to dla mnie bardzo ważne !:)
Oto on :

Prosze o przetłumaczeniu mmi tekstu :I fligh this nightin hollyday, when in there i goi cafe realy but first i tell you and you say me when you have for chat.
Tej nocy lecę na wakacje, kiedy tam dotrę udam się do kafejki internetowej. Lecz wpierw powiem Ci i ty powiesz mi kiedy możesz być na czacie.

ten ktoś nie umie angola
dziękuję za pomoc.Nie wiem jak sie odwdzięczę . Dobrze ze od września zapisuje sie na dodatkowe lekcje.

Jeszcze raz dzięki :**
mówisz o angolu czy o niemcu?
o tym i o tym . A mogę liczyć na jeszcze jedna pomoc ?
Przetłumaczysz mi to jezcze :

Uważaj na siebie.
Możesz pisać kiedy chcesz .
Miłego lotu ci życzę.
I liczę ze prześlesz mi to zdjecie

Z góry dzięki
>Uważaj na siebie. - Pass auf dich auf
>Możesz pisać kiedy chcesz . - Du darfst schreiben wann du willst
>Miłego lotu ci życzę. - ich wünsche dir einen angenehmen Flug
>I liczę ze prześlesz mi to zdjecie - Ich hoffe, dass du mir dieses Foto schickst
Dzięki za pomoc , mam nadzieję, że jeśli będę w potrzebie będę mogła liczyć na kolejną pomoc . Jeszcze raz dziękuje .;**
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa