list formalny

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

chciał byś latem poprawić swoją znajomość języka niemieckiego interesują cię materiał oraz kursy w niemczech .napisz do Instytutu GOETHEGO:
1 podaj do której klasy chodzisz i czym się interesujesz
2 poinformuj jak długo i z jakich podręczników uczyłeś się języka niemieckiego
3 zapytaj o podręczniki lub inne materiały do samodzielnej nauki języka
4 poproś o katalog kursów w niemczech oraz ofertę cenową
>chciał byś latem poprawić swoją znajomość języka niemieckiego
>interesują cię materiał oraz kursy w niemczech

nie, na prawdę nie chcę i nie interesują mnie żadne materiały, ani kursy ;)
to po co odpisujesz????????????????
no bo piszesz "chciał byś latem ", więc Ci mówię, że ja nie chcę ;) przy okazji to pisze się "chciałbyś" ;)

a przy drugiej okazji, to jak liczysz, że ktoś za Ciebie odrobi zadanie domowe, to się głęboko mylisz... chyba, że będziesz miał szczęście i ktoś się zlituje...
dzięki za pomoc
jak jest motoryzacja po niemiecku
Na tej samej stronie (obok na prawo) jest słownik DEP, wpisujesz tam słowo motoryzacja, naciskasz enter i za chwile masz odpowiedż.. napewno szybciej niż zadanie tego pytania na forum..;-)
Temat przeniesiony do archwium.