wymarzona praca-pomóżcie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

To są moje wypociny na temat wymarzonego zawodu... wymyśliłam dietetyka... Już 3 godz się nad tym męcze i staram się ale od rana siedze nad niem i nie mam już sił... Pomóżcie!!! To jest dla mnie bardzo ważne bo miałam ledwo 2 z nimca i się staram ale jestem w kl nie na swoim poziomie i co zrobić a mature mam (zdaje z ang).....

Ich schreibe erweitert Biologie auf dem Abitur. Dann mag ich gehe zu Eine Naturwissenschaftliche Universität (? uniwersytet przyrodniczy?) und studiere die Diätetik oder Technologie Nähren und Nahrungsmittel Mensch ( Technologie żywości i żywienia człowieka???) Ich finde diese Beruf ist gute für mich. Ich seine Lebenschlaft entdecken. Ich interessiere Essen, Gesundheit und Gesund leben. Ich mag leisen über ernähren und omponante Essen. Als Diätetiker kann ich Leute bin zufrieden.

Może wymyślicie jeszcze jakieś zdania (prosze z tłumaczeniem)
Np. że dieta ważna jest dla zdrowia. że mogłabym pomagać chorym ludziom normalnie żyć lub badać żywność aby ludzie nie jedli świństw...
dietetyka jest bardzo potrzebna w rozwijającym się świecie
wielu ludzi umiera na cj=horoby związane z otyłością
przestrzeganie odpowiedniej diety może wydłużyć życie
człowiek poświęca dużo czasu i pieniędzy na jedzenie
bardzo ciekawe jest poznanie skladników produktów
myślę, że wymyśliłaś za trudny tekst do twoich umiejętności, spróbuj z czymś prostszym, w końcu opis dietetyka nie jast taki łatwy, wymaga troszkę bardziej fachowego słownictwa.
niestety wiem ale musze mieć ten zawód chyba że jakiś botanik albo coś... to jest najgorsze że ja nie jestem w stanie tego napisać... a chce :( jak próbuje prostym językiem to od razu się zmieniają w jakieś dziwactwa....
Napisz po polsku, to co tłumaczyłaś, bo trudno dojść o co biega.
aż tak źle...
Pisze mature z rozszerzonej biologii. Później chciałabym pójść na uniwersytet przyrodniczy i studiować dietetyke lub technologie żywienia i żywności człowieka ( nie wiem czy to się tłumaczy?) Myślę że ten zawód jest dobry dla mnie. Odkryłam swoją pasje. interesuje się jedzeniem, zdrowiem i zdrowym życiem. Chciałabym uczyć się o składnikach pożywienia. dietetyk może uszczęśliwić ludzi.
http://portalwiedzy.onet.pl/4935,,,,dietetyka,haslo.html
Jestem cierpliwa, wyrozumiała i otwarta na potrzeby pacjentów.
jako dietetyk trzeba uzupełniać wiedzę i czytać nowości
W swoim zawodzie musze współpracować z lekarzem i psychologiem.
Moim zadaniem jest wspomóc proces leczenia odpowiednim doborem diety lub poprawić samopoczucie pacjenta poprzez odżywianie, dlatego musze doskonale znać nie tylko anatomię i fizjologię człowieka, ale też skutki działania produktów żywnościowych.
W mojej pracy chciałabym kontrolować produkty żywnościowe.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia