błagam pomocy w przetłumaczeniu autoprezentacji!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

jestem Aneta. aktualnie uczę się w technikum ekonomicznym w 3 klasie. interesuje się siatkówką, w wolnych chwilach uwielbiam w nia grać. często słucham muzyki oraz uwielbiam podróże.


z góry dziękuje
pozdrawiam
Ich bin Aneta. Aktuell besuche ich …… Ich interessiere mich fur Volleyball. Wenn ich Zeit habe, treiniere ich. Oft hore ich Musik. Ich mag auch reisen.
CoÅ› takiego. Nastepnym razem dorzuc cos od siebie ;/
jestem Aneta. aktualnie uczę się w technikum ekonomicznym w 3 klasie. interesuje się siatkówką, w wolnych chwilach uwielbiam w nia grać. często słucham muzyki oraz uwielbiam podróże.

Ich heiße Anja. Ich bin im Wirtschaftetechnikum (Schule) in 3 Klasse. Ich interresire mich Volleyball. Im Freizeit spiele ich am liebsten Volleyball. Ich höre oft Musik und ich reise gern. Am liebsten lerne ich natürlich Deutsch auch:)

NIE WIEM CZY DOBRZE!!!
Ich interresire mich für Volleyball*
jeszcze raz bardzo dziękuje :D