Plusy posiadania bliźniaczki

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę was, o wymienienie chociaż 2óch plusów posiadania siostry bliźniaczki.. Może być po niemiecku ale chociaż po polsku! Proszę bardzo!!!
1. Mogę mieć dwie baby, co są takie same. Nie muszę się ciągle przestawiać i kłaść Playboya na twarz, jak mi się ta drugaa nie podoba.
2. Mogę wysłać jedną do banku po forsę i nikt nie pozna, że to nie ta, o którą chodzi.
3. Wygram z nimi wszystkie maratony (patrz bajka o zającu i żółwiu)
hahahaha! ej, niezłe !
Du sollst nicht darueber lachen, sondern verdeutschen!
Fajne ale bongo-bongo nie zrozumiał zadania i sformułował propozycje nie z punktu widzenia posiadacza siostry bliźniaczki lecz z pozycji posiadania obu bliźniaczek (np. jako ich brat) :)
bongo-bongo hast du kein privates Leben? Ich sehe, dass du tagelang an diesem Forum zu sitzen pflegst :D
Na und? Was geht dich das an, ob ich was habe oder nicht? Internet ist ja ueberall, hast du das gemerkt? Durch dein bla-bla wissen wir immer noch nicht, wer diese Aufgabe fertig macht. Mache es fertig und gib eine Ruhe...
Temat przeniesiony do archwium.